درگذشت اکبر گلپا خواننده پیشکسوت، آخرین وضعیت دو هنرمند در بیمارستان،  نمایشی از مونا فرجاد، اظهارات مدیرعامل خانه تئاتر درباره استعفا، انتشار مشروح گفت وگوی اخیر ماریو بارگاس یوسا، اظهاراتی درباره ...

به گزارش ایسنا، روز شنبه ۱۳ آبان اکبر گلپا (اکبر گلپایگانی) خواننده پیشکسوت کشور در سن ۹۰ سالگی درگذشت.

گزارشی هم از آخرین وضعیت جلیل شعبانی ـ تهیه کننده باسابقه سینما ـ و علی رویین تن ـ  کارگردان سینما ـ که در بیمارستان بستری هستند، داشتیم. 

«اخت الرضا» در پاکستان، «پیانو» در ژاپن 

در ادامه اکران های سیار فیلم سینمایی «اخت الرضا»، این فیلم در پاکستان به نمایش درآمد و انیمیشن «پیانو» به کارگردانی مرجان کشانی و شهاب شمسی به بخش مسابقه بین الملل دومین دوره جشنواره انیمیشن کومادوری ژاپن راه یافت.

خاکسپاری «متیو پری» با حضور دوستان

همچنین مراسم خاکسپاری «متیو پری» ـ بازیگر سریال معروف «فرندز» ـ با حضور خانواده و همکارانش در لس آنجلس برگزار شد.

 نمایشی از مونا فرجاد 

اظهارات مدیرعامل خانه تئاتر درباره استعفا

مدیرعامل خانه تئاتر با تاکید بر رسمی بودن استعفای خود از این سمت، درباره دلایل کناره گیری خود به ایسنا توضیحاتی داد و به تشریح بخشی از مشکلات موجود پرداخت.

اعلام آمار فروش و تماشاگران سالن های دولتی تئاتر تا پایان روز جمعه، ۱۲ آبان ماه، اجرای نمایش «اتاقی در هتل» به کارگردانی مونا فرجاد در ایرانشهر، اعلام آمار تماشاگران این تماشاخانه و خبرهایی از اجراهای جدید در تئاتر شهر و... از جمله دیگر خبرهای تئاتری بود.

تازه ترین های تجسمی و موسیقی 

مروری بر کنسرت های پیش رو، گزارشی از دومین روز جشنواره موسیقی امیرجاهد و رونمایی از دو دیوارنگاره میدان ولیعصر و میدان انقلاب از جمله اخبار تجسمی و موسیقی روز شنبه بود. 

اظهاراتی درباره ویزای ترکمنستان و دو کشف تاریخی

گفت وگویی هم با معاون بخش گردشگری ترکمنستان داشتیم که معتقد است: سفر زمینی و گرفتن ویزای ترکمنستان سخت نیست.

دست آخر این که، باستان شناسان با کاوش در مراکش یک محوطه رومی متعلق به قرن دوم میلادی و  یک معبد مدور متعلق به تمدن «مایا» را در مکزیک کشف کردند.

پیشنهادهایی برای خواندن:

از خداحافظی تا اظهارنظر درباره نتانیاهو

از بُزی که روی جام پرید تا آفتاب پرست مشهوری به نام «رنگو»!

کاش جسارتِ «به افق فلسطین» مُسری باشد!

واکاوی جریان نجات یک شهر

انتهای پیام 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان