در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

خرید ۹ میلیارد تومانی گندم در گیلان

۱۴۰۲/۰۸/۱۴ ۱۳:۰۳ کد خبر: 188710
مدیر تعاون روستایی گیلان از پرداخت ۹۰ درصدی طلب گندم کاران خبر داد و گفت: ارزش این مقدار گندم ۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان است که با تلاش های انجام شده ۹۰ درصد آن پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، کیوان حسن پور مدیر تعاون روستایی گیلان صبح امروز در گفت وگو خبری سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه خرید تضمینی گندم در این استان به اتمام رسیده است، اظهار کرد: بر اساس آمار، از آغاز اجرای خرید تضمینی گندم تا پایان این طرح، اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان رودبار و سیاهکل، ۶۳۲ تن گندم از گندمکاران گیلانی خریداری کردند. 

وی از پرداخت ۹۰ درصدی طلب گندمکاران خبر داد و گفت: ارزش این مقدار گندم ۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان بوده که با تلاش های انجام شده ۹۰ درصد آن پرداخت شده است. 

به گفته مدیر تعاون روستایی گیلان، خرید تضمینی مباشرتی گندم با همکاری اداره کل غله و نظارت سازمان جهاد کشاورزی استان انجام شده است. 

حسن پور با تاکید بر لزوم توجه گندم کاران به حضور موقع در مرکز اتحادیه های تعاون روستایی در برخی از مناطق گیلان بیان کرد: مرکز خرید اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی رودبار در منطقه رستم آباد و مرکز خرید اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی سیاهکل در منطقه دیلمان قرار دارد که گندمکاران باید به آن ادارات برای انجام امور خود مراجعه کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان