سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به تحویل ۶۰ واحد مسکونی در غالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رشت تا دهه فجر، گفت: پنج هزار واحد مسکونی از سوی اداره راه و شهرسازی رشت و در قالب اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، کیا عاشوری، سرپرست فرمانداری رشت ظهر امروز در جلسه  بررسی و رفع مشکلات مسکن مهر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه اجرای طرح نهضت ملی مسکن یکی از اولویت های دولت سیزدهم در کشور است، اظهار کرد: اجرای درست و دقیق این طرح منجر به خانه دار شدن بسیاری از زوج های جوان می شود، لذا یک از اهداف دولت هم توجه به همین امر است.

وی با اشاره به تحویل ۶۰ واحد مسکونی در غالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رشت و تا دهه فجر افزود: پنج  هزار واحد مسکونی از سوی اداره راه و شهرسازی رشت و در قالب اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان ساخته می شود که ۶۰ واحد از آن ها در دهه مبارک فجر امسال افتتاح و بهره برداری می شود.

سرپرست فرمانداری رشت با تأکید بر لزوم توجه به رفع ایرادات مسکن مهر رشت، گفت: باید تمامی ایرادات مسکن مهر شهر در هر حوزه ای برطرف شود و از سال گذشته نیز اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است به طوری که تاکنون چهار میلیارد تومان برای تقویت برق مسکن مهر هزینه شده است و پیگیری ها برای اضافه کردن یک سالن ورزشی به این منطقه ادامه دارد.

به گفته عاشوری، در شهرستان رشت، ۱۷ هزار واحد مسکن در قالب طرح مسکن مهر و در ۲ فاز ساخته شده است.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان