در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رژیم صهیونیستی در یک ماه گذشته بدون هیچ مانع سیاسی و بین المللی به کشتار غیرنظامیان در غزه پرداخته، اما به نظر این میزان کشتار از نظر آن ها کافی نبوده و در اتاق های فکرشان موضوع بمباران اتمی غزه نیز روی ...

به گزارش ایسنا،  وزیر میراث فرهنگی رژیم اسرائیل در اظهاراتی گفت که «انداختن بمب اتم روی غزه یکی از گزینه های کابینه جنگ اسرائیل است.»
هر چند اظهارات این مقام رژیم صهیونیستی که به نظر در یک ناهماهنگی با رئیس کابینه بیان شده، خشم نتانیاهو را نیز برانگیخت و او این سخنان را رد کرد، اما این برای اولین بار نیست که مقامات فعلی و پیشین اسرائیلی اظهاراتی از این دست بیان می کنند و البته دنیا در برابر آن سکوت می کند.
سیاسی کاری برخی کشورها و حمایت بی چون و چرای آنها از رژیم اسرائیل به حدی رسیده است که در برابر زیر سوال بردن قوانین بین المللی از سوی این رژیم کاملا ساکت هستند حتی وقتی صحبت از استفاده از بمب اتم در میان باشد!

هر جای دیگری به جز اسرائیل بود آمریکا و متحدان اروپایی اش گوش دنیا را نسبت به غیرقانونی بودن این مواضع و ضرورت برخورد با آن کر کرده بودند، اما نه تنها واکنشی به این موضع ندارند، بلکه همچنان به حمایت شان از این رژیم و عدم تلاش برای آتش بس ادامه می دهند.

اظهارات «آمیخای الیاهو» پیش از آن که با واکنش های جدی از سوی افکار عمومی جهانی و کشورهای مختلف رو به رو شود، با واکنش سریع و فوری نخست وزیر رژیم اسرائیل مواجه شد.

آمیخای الیاهو، وزیر میراث رژیم صهیونیستی

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان