در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

سپیدرود رشت با پیروزی مقابل نیروی زمینی به صدر جدول دسته 2 فوتبال ایران رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سپیدرود در دومین بازی خارج از خانه پی در پی خود موفق شد تا در تهران نیروی زمینی را شکست دهد و با کسب چهار امتیاز از ۲ بازی بیرون خانه با دست پر به رشت باز گردد.

 

حالا سپیدرود به حوالی صدر بازگشته و شاگردان فرشاد آقای صعود قصد ندارند دیگر از آن فاصله بگیرند. حضور هوادارن پر شور در ۲ بازی خارج از خانه نشان داد که سپیدرودی ها بیشتر از همیشه همدل و هم نفس شده اند تا دست در دست یکدیگر پایان فصل یک اردی بهشت رویایی را دوباره با فرشاد پیوس رقم بزنند.

فرشاد پیوس سرمربی سپیدرود در این دیدار میلاد پورقلی، صادق صادقی، رضا عاشوری، میثم فردوسی، نیما پاکدل، میلاد پورصف شکن، میلاد کرمانی مقام، علی رضا داوری، مهیار نوری، پیام ملکیان و امیرعباس حسنی در در ترکیب تیمش قرار داده بود.

 

گزارش بازی

'۳۰مسابقه در نیمه نخست با میدان داری سپیدرودی ها آغاز شد و در یک سوم نخست بازی چندین موقعیت مناسب را رشتی ها از دست دادند که تک به تک رضا عاشوری و میلاد پورصف شکن مهمترین موقعیت های سپیدرود برای رسیدن به گل بود که از دست رفت.

'۵۲فرار رضا عاشوری از جناح راست نیروی زمینی و سانتر در حال حرکت عاشوری روی خط دروازه نیروی زمینی فرود آمد و از تیرک عموی دروازه میزبان بدون اینکه بازیکنی حضور داشته باشد راهی اوت شد.

' ۶۰شوت پیام ملکیان با فاصله اندک راهی اوت شد.

' ۷۳پاس در عمق میلاد کرمانی مقام پس از برخورد به مدافع نیروی زمینی زیر پای میلاد پورصف شکن افتاد تا میلاد با فرار در عمق خط دفاع میزبان در حالت تک به تک با وحید مهدی خانی گل نخست سپیدرود را به ثمر برساند.

'۹۶فرار میعاد یزدانی تازه به میدان آمده می توانست در واپسین ثانیه های بازی سپیدرود را دو گله کند که وحید مهدی خانی پیش تاخته تا بیرون محوطه جریمه مانع این اتفاق شد.

 

حاشیه ها

مسابقه دو تیم سپیدرود رشت - نیروی زمینی تهران به درخواست باشگاه سپیدرود به احترام جانباختگان حادثه آتش سوزی لنگرود با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

سپیدرودی های در این مسابقه با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و به همراه خود بنر تسلیتی به بازماندگان حادثه لنگرود آوردند تا مراتب همدردی خود را با هم استانی های شان ابراز کردند.

آرمان مردانی مهاجم سپیدرود که برای گذراندن خدمت سربازی به نیروی زمینی رفته و سید محمد حسینی دروازه بان و مربی دروازه بان های سابق سپیدرود، دو عضو سرخ پوشان بودند که در تیم نیروی زمینی حضورداشتند و در ابتدای بازی با دسته های گل به سمت نیمکت سپیدرود آمدند.

به مانند دو مسابقه خارج از خانه هفته های دوم و چهارم، تعداد زیادی از هواداران خود را به ورزشگاه غدیر تهران رسانده بودند تا یادآور شوند که عشق به سپیدرود حد و مرز ندارد.

داور در نیمه نخست ۳ دقیقه و در نیمه دوم شش دقیقه وفت تلف شده اعلام کرد.

 

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان