معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، روز دوشنبه(۲۲ آبان) با حضور در دانشکده فیزیک دانشگاه امیرکبیر، از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه های فناورانه و هسته ای این دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز دوشنبه (۲۲ آبان) با حضور در دانشگاه امیرکبیر از نزدیک با مدیران، اساتید و دانشجویان این دانشگاه دیدار کرد و در جریان پروژه های فناورانه و هسته ای این دانشگاه قرار گرفت.

اسلامی در جریان این رویداد که جمعی از معاونان و مدیران صنعت هسته ای وی را همراهی می کردند؛ پیش از جلسه با اساتید و دانشجویان دانشگاه امیرکبیر، بازدیدی از آخرین پژوهش ها و دستاوردهای دانشکده فیزیک و انرژی این دانشگاه داشت.

بازدید از آزمایشگاه گداخت هسته ای، آزمایشگاه تحقیقات شتاب دهنده ها، آزمایشگاه تحقیقات لیزر و همچنین آزمایشگاه فیزیک بهداشت و دزیمتری پرتوها، بخشی از برنامه حضور معاون رئیس جمهور در بدو ورود به دانشگاه امیرکبیر بود.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در این بازدید ضمن اطلاع از مراحل پیشرفت پروژه های مختلف دانشکده فیزیک دانشگاه امیرکبیر، در گفت وگو با اساتید و دانشجویان، بر همکاری های هرچه بیشتر و رفع موانع برای پیشبرد هرچه سریع تر این پروژه ها تاکید کرد.

گفتنی است، بخش پایانی بازدید معاون رئیس جمهور، دیدار با اساتید و دانشجویان فعال در حوزه هسته ای و انرژی دانشگاه امیرکبیر و پاسخ به سئوالات آن ها بود.
انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان