به گفته نماینده ولی فقیه در گیلان جمهوری اسلامی و ملت های مسلمان همواره در مقابل نسخه نسل کشی و جنایتکارانه تمدن غربی ایستادگی کرد زیرا فلسفه و نسخه جمهوری اسلامی برای جهانیان نسخه صلح است، از این رو ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، پیش از ظهر امروز در مراسم پنجمین یادواره سرداران و یک هزار و ۳۲۲ شهید یگان ویژه گیلان در سالن شهدای ناجا با بیان اینکه شهدا با خون پاک خود باعث حفظ این نظام در حوزه های مختلف شدند، اظهار کرد: شهدا در راه دفاع از اسلام، انقلاب و آرمان های این نظام مقدس از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در این راه جان خود را نثار نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و حقانیت این نظام را ثابت کردند. 

وی با اشاره به ارتباط ایمانی و قلبی میان شهدا و پروردگار گفت: شهدا جان خود را وقف پروردگار و انقلاب کرده و با خون خود باعث استحکام انقلاب در طول ۴۴ سال گذشته شوند. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم توجه به افزایش ارتباط میان مسؤولان و مردم در حوزه های مختلف بیان کرد: ارتباط مسؤولان با مردم باید بیش از گذشته بیشتر شود و این یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری به تمامی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است، زیرا منجر به ارتقای امید در جامعه می شود. 

فلاحتی، شهادت نیروهای یگان ویژه در اغتشاشات سال گذشته را نشان دهنده مظلومیت نیروهای مسلح در کنار اقتدار آنان دانست و افزود: نیروی انتظامی و یگان ویژه در آشوبات سال گذشته شهدایی را در کنار بسیج تقدیم انقلاب اسلامی کردند که چهره نیروهای مسلح را بیش از گذشته نورانی تر کردند. 

وی با بیان اینکه استکبار در سال گذشته از طریق جنگ نرم و ترکیبی به دنبال تضعیف چهره نیروهای مسلح و به ویژه نیروی انتظامی در کشور بوده است، تصریح کرد: تمامی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی در اوج اقتدار هستند ولی استکبار در آشوبات سال گذشته به دنبال تضعیف چهره نیروی انتظامی، سپاه و بسیج بود ولی مردم با بصیرت ایران بار دیگر دشمن را ناامید کرده و نشان دادند وحدت میان نیروهای مسلح و مردم در ایران ناگسستنی است. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به انزجار ملت های مسلمان از اقدامات وحشیانه و شیطانی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه گفت: در چند هفته اخیر در شهر، مدارس و بیمارستان های غزه شاهد شهادت مظلومانه زنان، کودکان و بیماران به دست شیاطین و یزیدیان زمان هستیم که این امر سبب انزجار ملت های مسلمان در تمامی کشورهای جهان علیه رژیم غاصب شده است. 

فلاحتی با بیان اینکه در هیچ دوره ای به مانند امروز شاهد خشم تمامی مسلمانان علیه جنایات رژیم صهیونیستی نبودیم، افزود: دشمن از میلیون ها ابزار برای کدخدا نشان دادن آمریکا به نسل جدید در سالیان گذشته استفاده کرد ولی غزه تمامی نقشه های دشمن را از بین برده و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر به اثبات رسید. 

وی، تمدن غرب را تمدن نسل کشی و جنایات وحشیانه دانست و بیان کرد: جمهوری اسلامی و ملت های مسلمان همواره در مقابل نسخه نسل کشی و جنایتکارانه تمدن غربی ایستادگی کرد زیرا فلسفه و نسخه جمهوری اسلامی برای جهانیان نسخه صلح است، از این رو جمهوری اسلامی  بر اساس مطلحت و عزت از جبهه های مقاومت در تمامی حوزه ها حمایت کامل می کند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان