در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گزارش لنگرخبر، حسن حبیبی مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس گیلان پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان لنگرود که در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی انجام شد با بیان اینکه منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا از لحاظ ژیوپلیتیکی دارای اهمیت است، اظهار کرد: بیش از شصت درصد سوخت فسیلی جهان در این منطقه واقع شده و قدرت های بزرگ برای تسلط بر این مناطق برنامه های زیادی را علیه کشورهای دارای این سرمایه چینش می کنند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی برای تسلط بر منطقه توسط استکبار ایجاد شد، گفت: انقلاب اسلامی در زمانی شکل گرفت که دو قدرت بلوک شرق و غرب در جهان وجود داشت ولی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی توانست شاه و استکبار را از کشور بیرون کرد.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی میدان دار موج بیداری اسلامی در جهان است، افزود: در عصر حاضر شاهد حضور گسترده مردم جهان در کشورهای خود در حمایت از مردم فلسطین و در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی هستیم چراکه جنایات این رژیم جعلی باعث شد تا همه مردم جهان با مردم غزه و مسلمانان هم دل شوند.

حبیبی با بیان اینکه بیست درصد جمعیت جهان مربوط به مسلمانان است و ۳۷ درصد مناطق استراتژیک جهان در اختیار مسلمان است، افزود: همه اندیشکده های استکباری برای سلطه بر مسلمانان در حال تلاش هستند و ایده داعش برای ایجاد درگیری بین مسلمانان مربوط به تصمیمات اندیشکده های دشمن است که داعش را ایجاد و پشتیبانی کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا و استکبار همواره دنبال این هستند که هیچ کشوری در منطقه قدرت نگیرد، گفت: چین و روسیه و ایران در منطقه و هر کدام در یک زمینه دارای قدرت هستند و آمریکا با هر سه کشور درگیر است و تلاش می کند که این سه کشور را از مسیر خود منحرف کند تا خود آمریکا بتواند بر سلطه خود ادامه دهد.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه طوفان الاقصی لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخت، گفت: اسرائیل از همان روز از آمریکا درخواست کمک کرد و این نشان دهنده این است که طوفان الاقصی توانست قدرت پوشالی این رژیم منحوس را سست کند و هیمنه آنان در سطح افکار عمومی جهان شکسته شد.

وی با بیان اینکه شعارهای مرگ بر اسراییل امروز در کشورهای انگلیس و آمریکا که حامی اسراییل هستند نیز شنیده می شود، گفت: حضور گسترده مردم انگلیس و آمریکا در خیابان ها و راهپیمایی علیه رژیم صهیونیستی نشان دهنده این است که معترضان از خط و مشی دولت های خود راضی نیستند و خواهان قطع شدن ارتباط آن کشورها با رژیم جعلی اسراییل و موضع انسان دوستانه درخصوص غزه هستند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان