در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

خبر خوب| لنگرود صاحب نخستین MRI دولتی شد

۱۴۰۲/۰۸/۲۷ ۲۱:۴۵ کد خبر: 189143

به گزارش لنگرخبر، محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر امروز در جشن روز پرستار شهرستان لنگرود در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله اظهار کرد: پرستاری کاری طاقت فرسا است و حضور این قشر سپیدپوش و سخت کوش در نظام سلامت حیاتی است. 

وی با اشاره به تلاش بی وقفه پرستاران در بهداشت و درمان افزود: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بدون حضور پرستاران امکان پذیر نیست. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به رویکرد مثبت و مطلوب دولت سیزدهم به جامعه پرستاری گفت: دولت در تأمین امکانات، تجهیزات و رفاهیات پرستاران عزم جدی دارد. 

آشوبی با اشاره به توجه ویژه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به توسعه زیرساخت های بهداشتی درمان در لنگرود بیان کرد: برای اولین بار در بخش دولتی شهرستان لنگرود دستگاه MRI استقرار و در حال نصب است. 

وی به روحیه سخاوتمندانه مردم به نظام سلامت اشاره کرد و افزود: این خطه مردمانی بسیار نوع دوست و سخاوتمندی دارد که آماده سرمایه گذاری در بخش دولتی از جمله نظام سلامت دارند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه درصدد تقویت نظام سلامت بخش دولتی هستیم، تصریح کرد: رویکرد ما تلاش برای افزایش خدمات در بخش تجهیزات، منابع انسانی و امکانات است تا اولویت نخست مردم برای گرفتن خدمات سلامت، بخش دولتی باشد. 

آشوبی با اشاره به خدمات منحصربه فرد پرستاران در عین مظلومیت در بخش بهداشت و درمان گفت: درحالی که برخی از مقابل بیمارستان های ما در ایام کرونا عبور نمی کردند، پرستاران و پزشکان در کنار مردم مانند و تعدادی نیز در این مسیر خدمت شهید شدند. 

وی امنیت و سلامت را ۲ نعمت گران بها دانست و افزود: پرستاران و پزشکان در کنار نیروهای امنیتی همیشه و در سخت ترین اوقات پای کار هستند و لحظه ای در ارائه خدمات آن ها وقفه ایجاد نمی شود. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان