در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره ه فعالیت سه هزار و ۷۰۰ گروه جهادی در استان گفت: گروه های جهادی گیلان در ۲ عرصه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ احمد ابراهیمی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در مراسم توزیع  ۸۰۰ سری جهیزیه تهیه شده توسط بسیجیان و خیرین در بین زوج های جوان در محل لشکر قدس گیلان  با بیان اینکه بسیج نقش مهمی در حل بحران های کشور در حوزه های مختلف دارد، اظهار کرد: بسیجیان در تمامی بحران ها و مشکلات از جمله محرومیت زدایی، ساخت مسکن محرومین و آبرسانی به مناطق محروم نقش مهمی را ایفا کرده و از هیج تلاشی در این راستا دریغ نمی کنند. 

وی با اشاره به فعالیت بیش از سه هزار گروه جهادی در گیلان گفت: در این استان سه هزار و ۷۰۰ گروه جهادی در ۲ عرصه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی مشغول به فعالیت هستند که در بسیاری از مواقع بازوی محروم انقلاب اسلامی بودند. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با تاکید بر ادامه دار بودن برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی در گیلان بیان کرد: امروز سومین مرحله رزمایش جهادگران فاطمی در گیلان و توسط یک هزار و ۲۵۰ گروه جهادی آغاز و در هفته بسیج بالغ بر سه هزار و ۷۵۰ خدمت را به مردم این استان ارائه می دهند. 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان