رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تشریح آخرین جزئیات از پرداختی به پرستاران گفت: اضافه کار و رفاهیات این قشر به روز، کارانه پرستاران تا فروردین امسال پرداخت و تعرفه خدمات پرستاران نیز تا چهار ماه ...

محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر امروز در حاشیه تجلیل از پرستاران بیمارستان حشمت رشت در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، یکی از دغدغه پرستاران گیلانی را پرداخت «فوق العاده خاص» این قشر سپیدپوش برشمرد و اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته و حسن نظر مقام عالی وزارت بهداشت، فوق العاده خاص پرستاران به زودی به سرانجام خواهد رسید. 

وی با اشاره به دریافت حقوق ناکافی پرستاران متناسب با تلاش ها و زحماتشان افزود: با پرداخت رقم فعلی، معیشت پرستاران ما به سختی می گذرد و تلاش خود را برای افزایش دریافتی پرستاران باید به کار بگیریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از به روز بودن پرداخت اضافه کار و رفاهیات پرستاران گیلانی خبر داد و گفت: کارانه پرستاران نیز به صورت علی الحساب تا فروردین سال جاری پرداخت شده و علاوه بر آن تعرفه خدمات پرستاری که سال گذشته اجرایی شده و محل پرداخت آن از محل سازمان های بیمه گر هست و تا چهارماهه ابتدای سال که از بیمه ها دریافت شده، پرداخت شده است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان