در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رفع تصرف اراضی ۶ میلیارد تومانی در گیلان

۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ۱۲:۳۲ کد خبر: 189193
فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای املش گفت: این اراضی ملی توسط کارشناسان دادگستری و منابع طبیعی ۶۰ میلیارد ریال ارزش گذاری شده و متهم برای ادامه ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان صبح امروز در گفت وگوی خبری سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه هرگونه سودجویی و تصرف غیرقانونی اراضی  ملی خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در برخورد با هرگونه تصرف اراضی ملی به صورت غیرقانونی هیچگونه مماشاتی نداشته و با این افراد به شدت مقابله می کند. 

وی با اشاره به دریافت اخباری مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای املش گفت: بعد از دریافت این گزارش تحقیقات پلیس در این خصوص آغاز و ماموران نیروی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضایی با کارشناس اداره منابع طبیعی به محل اعلامی اعزام شدند. 

به گفته فرمانده انتظامی گیلان، پس از بازدید زمین، مشخص شد که متهم ۲ هزار مترمربع از اراضی ملی را به وسیله سیم خاردار و پرچین محصور کرده و به طور غیرقانونی به تصرف خود در آورده است. 

ملکی با اشاره به معرفی متهم ۵۲ ساله این پرونده به مراجع قضایی بیان کرد: این اراضی ملی توسط کارشناسان دادگستری و منابع طبیعی ۶۰ میلیارد ریال ارزش گذاری شده و متهم برای ادامه سیر مراحل قضایی به دادگستری معرفی شده است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان