سرمربی داماش گیلان با بیان اینکه در حال حاضر مشکلات حاشیه ای در خصوص مالکیت تیم به عملکرد بازیکنان و کادرفنی ضربه می زند، گفت: بازیکنان در مورد شرایط مالکیتی باشگاه در بلاتکلیفی به سر می برند اما در ...

علی نظرمحمدی سرمربی تیم داماش گیلان عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت این تیم قبل از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: بعد از بازی مقابل شهر راز شیراز سعی کردیم که از لحاظ فنی و تاکتیکی توان تیم را افزایش دهیم. 

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلات حاشیه ای در خصوص مالکیت تیم به عملکرد بازیکنان و کادرفنی ضربه می زند، گفت: بازیکنان در مورد شرایط مالکیتی باشگاه در بلاتکلیفی به سر می برند اما در بازی با نفت مسجد سلیمان از تمام وجود برای تیم داماش گیلان تلاش خواهند کرد. 

سرمربی تیم داماش با اشاره به اینکه تنها دلخوشی هواداران و کادر فنی حضور هواداران در بازی ها داماش است، افزود: تیم داماش از ابتدای فصل گرفتار چندگانگی در بحث مالکیتی است. 

نظرمحمدی با بیان اینکه سال گذشته تیم چوکا مشکلات مشابه با تیم داماش داشت که منجر به سقوط این تیم به لیگ دسته ۲ شد، گفت: چرا مسؤولین از اتفاقات گذشته درس نمی گیرند و متاسفانه اینگونه اتفاقات ممکن است برای سایر باشگاه ها هم رخ دهد.

وی با اشاره به اینکه داماش در ۲ فصل گذشته با حمایت هواداران توانست ۲ صعود دراماتیک از لیگ دسته سه به ۲ و از لیگ دسته ۲ به لیگ یک را تجربه کند، بیان کرد: بازیکنان فقط در ابتدای فصل مبلغی را دریافت کرده اند و پس از گذشت دوازده هفته از لیگ، هیچگونه دریافتی نداشتند. 

سرمربی تیم داماش با بیان اینکه چند هفته گذشته در تیم داماش از لحاظ لجستیکی آرامش نسبی به وجود آمد، تصریح کرد: قبل از بازی با شهر راز شیراز، مسایل حاشیه ای در خصوص مالکیت در تیم به وجود آمد که بازیکنان را در شوک فرو برد و حاشیه های مالکیتی باعث گله مندی بازیکنان در مورد شرایط تیم شده است. 

وی با اشاره به تمرین روز گذشته بازیکنان برای آماده سازی بیان کرد: شرایط تمرین روز یکشنبه تیم داماش در زمین ورزشی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان خوب نبود اما در تمرین روز دوشنبه با بازیکنان صحبت کردیم که برای هواداران تیم داماش با پیروزی در مقابل نفت مسجد سلیمان از زمین بازی خارج شوند و با پیروزی در مقابل نفت مسجد سلیمان حق خودمان را از مسؤولین و افرادی که این شرایط را برای تیم داماش رقم زده اند مطالبه خواهیم کرد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان