در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

یافتن تخفیف های جذاب موجود برای تعطیلات آخر سال ممکن است بسیار زمانبر باشد. به همین دلیل است که سایت هایی که بهترین تخفیف ها را شناسایی و معرفی می کنند بسیار محبوب هستند، اما حتی در آن صورت هم، شما ...

نوامبر است، و می‌دانید این به چه معناست: فصل خرید تعطیلات با فروش‌های بزرگ با عناوین مختلفی همچون روز شکرگزاری/جمعه سیاه/دوشنبه سایبری/هفته سایبری رسماٌ آغاز شده است. یافتن تخفیف‌های جذاب موجود در این دوره ممکن است بسیار زمانبر باشد. به همین دلیل است که سایت‌هایی که بهترین تخفیف‌ها را شناسایی و معرفی می‌کنند بسیار محبوب هستند، اما حتی در آن صورت هم، شما هنوز باید بسیاری از کارها را خودتان انجام دهید.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، گوگل با درک این نیاز برخی قابلیت‌های جدید را برای جستجوگر و مرورگر (کروم) خود ارائه کرد که برای آسان‌تر کردن تخفیف‌های جذاب برای علاقه‌مندان به خرید طراحی شده‌اند. در این راستا، گوگل چهار قابلیت جدید شکار تخفیف‌ها را معرفی کرد - یکی برای جستجوگر گوگل و سه قابلیت داخلی برای مرورگر کروم.
 
یافتن آسان بهترین تخفیف‌ها با گوگل
 
گوگل آنچه آن را «یک مقصد تخفیف‌های جدید» می‌نامد به جستجوگر گوگل اضافه کرده است. اکنون، با جستجوی تخفیف‌های فروشگاهی (shop deals)، فهرستی از تخفیف‌های قابل‌توجه در طبقه‌بندی‌های هدایای محبوب تعطیلات مانند تلفن‌های همراه، لباس، لپ‌تاپ، تلویزیون و هدفون ظاهر می‌شود. اگر کاربر بخواهد جستجوی دقیقتری داشته باشد، می‌تواند نام محصول مورد نظر خود را در داخل کروشه ذکر کند.
 
در عمل، این سیستم جدید بسیار عمیق به کنکاش می‌پردازد. به عنوان مثال، جستجوی عبارت «تخفیف‌های بازی‌های ویدیویی»، نه تنها قیمت‌های واقعی فروش، بلکه همچنین بازی‌های محبوب را در فروشگاه‌هایی که تخفیف‌های کلی ارائه می‌دهند نشان می‌دهد – مانند اینکه وبسایت QVC چگونه کوپن ۲۰ دلار تخفیف برای خرید حداقل ۴۰ دلاری برای مشتریان جدیدش ارائه می‌دهد.
 
در کروم، گوگل قابلیت «بینش‌های آماری» را اضافه کرده است، ویژگی که قبلاً در جستجوگر گوگل در دسترس بود. از این به بعد وقتی یک کاربر صفحه محصولی را در کروم مشاهده می‌کند، دکمه «بینش‌های مربوط به قیمت» در نوار آدرس ظاهر می‌شود و تاریخچه قیمت 90 روزه آیتم موردنظر به شما نشان داده می‌شود.
 
علاوه بر این، گوگل قابلیت‌های اعلان ردیابی قیمت را هم به نسخه دسکتاپ و هم نسخه موبایل کروم اضافه کرده است. در نسخه دسک‌تاپ، نشانک‌گذاری (بوکمارک) صفحه محصول اکنون شامل پیامی می‌شود که از شما می‌پرسد «اگر قیمت در هر سایتی کاهش می‌یابد» برای شما ایمیل ارسال شود، اما نسخه موبایل، ضربه زدن روی نماد زنگ در کنار نام محصول به شما این امکان را می‌دهد که ایمیل و/یا پوش‌نوتیفیکیشن‌های مربوطه را دریافت کنید.
 
در نهایت اینکه، با کلیک بر روی نماد برچسب تخفیف جدید در نوار آدرس دسک‌تاپ، کدهای کوپن، در صورت موجود بودن، برای سایتی که هم‌اکنون در حال مرور آن هستید، ظاهر می‌شوند؛ ابزارهای مفید برای هر خریدار ایام تعطیلات که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های خود است.
 
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان