مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به نسل کشی رژیم صهیونیستی و شهیدکردن پرستاران غزه گفت: بنا بر رسالت تبلیغی، تعدادی از روحانیون به صورت نمادین از پرستاران در بخش اطفال به یاد کودکان مظلوم غزه تجلیل ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان عصر امروز در تجلیل از پرستاران حماسه آفرین به یاد پرستاران حماسه ساز و مظلوم غزه در راستای محکومیت رژیم کودک کش صهیونیستی در بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت با اشاره به ضرورت تجلیل از پرستاران اظهار کرد: پرستاران در هر شرایطی جان خود را در معرض خطر می گذارند تا بیمار سلامت شود و لازم است از پرستاران سلامت جسمی و آسایش خود را برای دیگران می گذارند تجلیل شود. 

وی با اشاره به اینکه در ایامی که در گوشه دیگر عالم، پرستاران زیر گلوله باران رژیم صهیونیستی در غزه در حال حماسه آفرینی هستند باید از پرستاران تقدیر کرد، بیان کرد: امروز بنا گذاشته شد تا از پرستاران حماسه آفرین گیلانی به مناسبت روز پرستار قدردانی کنیم. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه رژیم اشغالگر کودک کش در حال نسل کشی مردم مظلوم فلسطین است، افزود: بنا بر رسالت تبلیغی، تعدادی از روحانیون به صورت نمادین از پرستاران در بخش اطفال به یاد کودکان مظلوم غزه تجلیل کردند. 

مهدوی با اشاره به جایگاه ویژه پرستاران در جامعه گفت: شایسته است مادران کودکان بخش اطفال در بیمارستان ها برای کودکان مظلوم غزه دعا کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان