در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به حمایت دولت از نوعروسان و زوج های صاحب فرزند گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۵۱۷ میلیارد ریال تسهیلات بانکی در قالب وام ازدواج و فرزندآوری در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رضوانشهر، سید نادر صفوی میرمحله فرماندار شهرستان رضوانشهر امروز در جلسه کارگروه اقتصادی و شورای بانک های این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: پرداخت تسهیلات و بسته های حمایتی دولت به زوج های جوان در امر ازدواج و فرزندآوری در این شهرستان بدون هیچ مانعی و با سرعت از سوی بانک های عامل در حال انجام است. 

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۴۵۲ نفر در سطح مناطق مختلف رضوانشهر و پره سر با معرفی به بانک های عامل از این تسهیلات بهره مند شده اند، افزود: در زمینه ارائه تسهیلات فرزندآوری و بسته های حمایتی دولت سیزدهم طی هشت ماه نخست مبلغ ۸۷ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به ۱۹۲ نفر معرفی شده به بانک های عامل شهرستان پرداخت شده است. 

فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به پرداخت وام ازدواج به زوج های جوان نیز گفت: بالغ بر ۴۰۹ میلیارد ریال به ۲۶۰ نفر از جوانان توسط بانک های عامل در رضوانشهر و پره سر نیز پرداخت شد. 

صفوی با اشاره به آمار مقایسه ای از سوی دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در شهرستان بیان کرد: یکی از سیاست های دولت سیزدهم برنامه های تحولی است، لذا بسته های حمایتی و تکلیفی که از سوی دولت سیزدهم مشخص شده باید با پیگیری دستگاه های اجرایی توسط بانک های عامل شهرستان در اسرع وقت در اختیار متقاضیان قرار گیرد. 

نماینده عالی دولت در رضوانشهر همچنین از پرداخت بیش از ۱۸۸ فقره پرونده به مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان خبر داد. 

صفوی با اشاره به ظرفیت شهرک صنعتی سکام در این رضوانشهر در راستای اشتغال و رونق اقتصادی منطقه افزود: در راستای سیاست های دولت مردمی، دستگاه های اجرایی ذی ربط جلساتی به صورت ماهیانه با مدیران واحدهای تولید و صنعتی در جهت رفع موانع و گره گشایی مشکلات برگزار کند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان