مدیرکل دفتر فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به بازدید امروز خود از برخی اماکن ورزشی بندرانزلی گفت: اماکنی که امروز از آن ها بازدید شده، بررسی می شود و به گزارش مقام عالی وزارت برای تامین اعتبار و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، حمید شکیبامهر مدیرکل دفتر فنی مهندسی وزرات ورزش و جوانان صبح امروز به همراه سید مجید سید مومنی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان برای پیگیری وضعیت زیرساخت های ورزشی شهرستان بندرانزلی از اماکن ورزشی از جمله  از سالن ربیعی، استادیوم سیروس قایقران، استخر شهید شیرازی، هیات قایقرانی و سالن شهید انصاری بازدید کرد. 

وی در جریان این بازدید و در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت های ورزشی و پتانسیل های موجود در بندرانزلی افزود: استخر قدیمی بندرانزلی که طی چند سال گذشته تعطیل است نیاز به تعمیرات اساسی از جمله سقف و سیستم موتورخانه داشته و قرار است یک مشاور برای انجام تعمیرات براورد هزینه کرده و به ما اعلام کند. 

شکیبامهر در خصوص سالن ۲۵۰۰ نفری که در مجموعه ورزشی سیروس قایقران واقع شده نیز گفت: سقف این سالن نیاز به بازسازی دارد همچنین به دلیل ایراداتی که گرفته شده نیاز به مقاوم سازی نیز دارد و بابت این موضوع هم مشاور میبایست تعیین هزینه کند. 

مدیرکل دفتر فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان در خصوص خوابگاهی که در مجموعه ورزشی قایقران واقع شده، بیان کرد: این خوابگاه حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ولی به دلیل مشکلات اعتباری، چندسالی است نیمه کاره رها شده و همچنین قسمتی سکوی تماشاگران، نیاز به بررسی جهت مقاوم سازی و نوسازی دارد. 

وی همچنین در خصوص اماکن بررسی شده، گفت: اماکنی که امروز از آن ها بازدید شده، بررسی می شود و به گزارش مقام عالی وزارت برای تامین اعتبار و منبع اعتبار می رسد تا با جذب اعتبارات لازم، اماکن نیمه کاره و نیاز به بازسازی به بهره برداری برسد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان