در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان، در فصل زمستان مقرر شد ۵۴ اکیپ راهداری و با ۵۴۲ نیرو شامل ۴۶۷ نیروی راهداری و ۷۵ نفر در بخش تدارکات و پشتیبانی آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، غلامعلی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان ظهر امروز در نشست هماهنگی طرح راهداری زمستانی و در سالن اجتماعات این اداره کل با بیان اینکه تمامی تمهیدات برای اجرای طرح زمستانی در استان اتخاذ شده است، اظهار کرد: از چند ماه گذشته جلسات متعددی در راستای اجرای درست طرح زمستانی در حوزه راهداری انجام و در این خصوص تصمیمات خوبی مصوب شده است.

وی با اشاره به حضور بیش از ۵۰ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی گیلان در طرح زمستانی گفت: در فصل زمستان مقرر شد ۵۴ اکیپ راهداری و با ۵۴۲ نیرو شامل ۴۶۷ نیروی راهداری و ۷۵ نفر در بخش تدارکات و پشتیبانی آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان با تاکید بر آمادگی کامل این اداره کل در ارائه خدمات به خودروها و مردم در جاده های استان بیان کرد: با هماهنگی صورت گرفته ۸۰ دستگاه ماشین آلات سبک، ۱۳۷ دستگاه ماشین آلات نیمه سنگین و ۱۳۹ دستگاه سنگین در ۵۴ پایگاه راهدارخانه استان مستقر و تجهیز شده و همچنین در این راستا ۱۰ هزار و ۶۰۰ تن ماسه و نمک نیز تأمین شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

نیک فهم نقش هماهنگی میان دستگاه های اجرایی به ویژه در شهرستان ها را در اجرای درست طرح زمستانی بسیار مهم برشمرد و افزود: تعامل سازنده میان دستگاه های اجرایی سبب اجرای درست طرح و خدمات رسانی به مردم در حوزه های جاده ای و بازگشایی مسیرهای اصلی می شود.

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان