در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

سرپرست فرمانداری صومعه سرا از توقیف ۱۰ کامیون حامل مرغ زنده بدون مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت مشاهده چنین مواردی ضمن انتقال به کشتارگاه با اولویت توزیع در سطح شهرستان صومعه سرا و سپس در ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسفندیار جوشن سرپرست فرمانداری صومعه سرا پیش از ظهر امروز در گفت وگو با سیمای مرکز گیلان با اشاره به توقیف ۱۰ کامیون حامل مرغ زنده بدون مجوز اظهار کرد: ۱۰ کامیون حامل مرغ زنده بدون مجوز در سطح شهرستان طی هفته اخیر توقیف شده و در صورت مشاهده کامیون های بدون مجوز حمل، بار ضمن انتقال به کشتارگاه با اولویت توزیع در سطح شهرستان صومعه سرا و سپس در سطح شهرستان های همجوار اقدام می شود.

جوشن با اشاره به رسیدگی به پرونده حمل کنندگان غیر مجاز مرغ زنده در صومعه سرا گفت: این افراد برای سیر مراحل قانونی به دادگستری معرفی شده تا به پرونده آنان رسیدگی شود

وی با تأکید بر برخورد با هرگونه قاچاق مرغ در شهرستان صومعه سرا گفت: همواره عده ای سودجو سعی در ایجاد التهاب در بازار مرغ دارند، لذا نیروهای انتظامی و نظارتی پای کار بوده و با هرگونه قاچاق مرغ برخورد جدی می کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطب های تولید مرغ در استان است، افزود: در صومعه سرا چند واحد بزرگ تولید مرغ وجود دارد که بخش اعظمی از مرغ گیلان و حتی تهران را تأمین می کنند.

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان