در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به پرداخت ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد، گفت: این واحد ها در بخش سردخانه، بسته بندی برنج و بسته بندی حبوبات فعالیت دارند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صالح محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان عصر امروز در بازدید از باغات چای رشت و در جمع خبرنگاران با اشاره به پرداخت ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است، اظهار کرد: این واحد ها در بخش سردخانه، بسته بندی برنج و بسته بندی حبوبات فعالیت دارند.

وی همچنین از پرداخت سه میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط در بخش های مختلف کشاورزی خبر داد و افزود: سه میلیارد و ۱۸۴ میلیون تومان تسهیلات نیز از محل اعتبار مشاغل خانگی به ۴۵ متقاضی واجد شرایط در حوزه های مختلف کشاورزی پرداخت شده است. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان یکی از اهداف این سازمان را حمایت از مشاغل خانگی دانست و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶۷ طرح کشاورزی به بانک های عامل معرفی شده و با تلاش های صورت گرفته، ۲۷ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان به صاحبان این طرح ها پرداخت شده است.

محمدی با بیان اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل خانگی باید در سامانه معرفی شده ثبت نام کنند، تصریح کرد: متقاضیان دریافت این گونه تسهیلات در بخش کشاورزی باید ابتدا در سامانه مشاغل خانگی ثبت نام و پس از دریافت مجوز به بانک عامل معرفی شوند و همچنین متقاضیان دریافت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ نیز باید ابتدا در سامانه سیتا ثبت نام کرده و پس از اخذ کد رهگیری و مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان های ۱۷ گانه استان گیلان سایر مراحل اداری را سپری کنند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان