فعالان صنعت نفت و پتروشیمی طی بازدیدی از سازمان انرژی اتمی ایران با معاون رییس جمهور دیدار کردند و در زمینه موضوعات مشترک به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش ایسنا، رییس سازمان انرژی اتمی امروز نوزدهم آذرماه با همراهی مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ و جمعی از مدیران این شرکت، با تعدادی از فعالان صنعت پتروشیمی و نفت دیدار کرد.

محمد اسلامی در این جلسه با تاکید بر به کارگیری توانمندی های سازمان در زمینه رفع نیازهای صنایع ملی و راهبردی نظیر نفت و پتروشیمی، برگزاری چنین نشست هایی را در زمینه تقویت پیوند صنعت هسته ای و صنعت نفت بسیار موثر دانست.

فعالان صنعت نفت و پتروشیمی در گفت وگویی صمیمانه با رییس سازمان انرژی اتمی ایران به بیان نقطه نظرات و نیازهای خود در این صنعت پرداختند.

در پایان این نشست مقرر شد به منظور بررسی و پیگیری نیازهای مطرح شده از سوی فعالان صنعت نفت و پتروشیمی، کارگروه های مشترکی ایجاد شود و اقدامات لازم برای رفع نیازها از سوی سازمان انرژی اتمی ایران انجام گیرد.
 
گفتنی است فعالان صنعت نفت و پتروشیمی پیش از نشست با رییس سازمان انرژی اتمی ایران از آزمایشگاه های شرکت پارس ایزوتوپ، توانمندهای این شرکت در حوزه ساخت تجهیزات ابزار دقیق هسته ای و خطوط تولید رادیوایزوتوپ های صنعتی و نیز راکتور تحقیقاتی شهید فخری زاده (تهران) بازدید کردند و در جریان آخرین پروژه های صنعتی و توانمندی های صنعت هسته ای قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ در جریان این بازدید به ارایه توضیحاتی درباره محصولات این شرکت در حوزه تولید ابزار دقیق مورد نیاز صنایع فولاد، پتروشیمی، نفت و دیگر صنایع پرداخت.

انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان