در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان  با اشاره به افزایش نظارت ها به بازار در آستانه شب یلدا گفت: در آستانه شب یلدا  ۲۱ گروه ناظر بازار شب یلدای گیلان را رصد می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، قاسم جوادزاده معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان ظهر امروز در حاشیه بازدید از بازار میوه و تره بار رشت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها در گیلان در حال انجام است، اظهار کرد: همواره عده ای سودجو سعی در برهم زدن نظم بازار از طریق افزایش خودسرانه قیمت ها دارند ولی بازرسان جهاد کشاورزی اجازه چنین عملی را به آنان نخواهند داد.

وی با اشاره به افزایش نظارت ها به بازار در آستانه شب یلدا گفت: در آستانه شب یلدا  ۲۱ گروه ناظر بازار شب یلدای گیلان را رصد می کنند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان یکی از اهداف از افرایش نظارت بر بازار در آستانه شب یلدا را کنترل قیمت انواع میوه و آجیل دانست و افزود: در تامین انواع میوه، هندوانه و مرکبات برای دورهم نشینی خانواده ها در بازار مشکلی وجود ندارد.

جوادزاده با اشاره به اینکه نظارت بر قیمت انواع کالاها جزو برنامه های بازرسان جهاد کشاورزی است، بیان کرد: آجیل و شیرینی جزو کالا های اساسی ستاد تنظیم بازار نیست ولی با این حال ستاد تنظیم بازار بر قیمت آجیل و شیرینی نیز نظارت دارد.

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان