در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

نقره داغ و بازنده اعلام شدن تیم رشتی

۱۴۰۲/۰۹/۲۱ ۲۰:۲۷ کد خبر: 189944
تیم فوتبال داماش گیلان با رأی کمیته انضباطی نقره داغ شده و علاوه بر جریمه نقدی با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص دیدار هفته پانزدهم رقابت های لیگ یک فوتبال مابین نفت و گچساران و داماش گیلان صادر شد. 

بر این اساس، تیم فوتبال داماش گیلان به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد. 

ماجرای عدم حضور داماش 

به دلیل عدم پرواز مستقیم به گچساران، باشگاه داماش گیلان با تدارک پروازی اختصاصی (چارتر) قصد عزیمت به گچساران را داشت ولی در واپسین ساعات روز یکشنبه دوازدهم آذرماه، با اتفاقی عجیب مواجه شدند. 

از سوی مسؤولین ایرلاین به کادر اجرایی باشگاه داماش گیلان اعلام شد به دلیل مشکل «سوختگیری هواپیما در فرودگاه گچساران»، امکان پرواز مستقیم از رشت به گچساران وجود نداشته و پرواز اختصاصی داماشی ها لغو شد. 

داماشی ها به پیشنهاد مسؤولین ایرلاین مسیر دیگری برای عزیمت به گچساران را انتخاب کردند؛ سفر زمینی با یک دستگاه اتوبوس از رشت به تهران و سپس پرواز اختصاصی (چارتر) از تهران به شیراز و نهایتاً سفر زمینی از شیراز به گچساران تنها راه باقی مانده برای داماش بود. 

اما پسران شهر باران (دوشنبه) ۱۳ آذر ۱۴۰۲ با یک دستگاه اتوبوس عازم پایتخت شده و در حالی که عازم فرودگاه بودند و ۲ ساعت مانده به پرواز خبر رسید که پرواز «تهران-شیراز» نیز به دلیل نقص فنی در بال سمت راست لغو شده و داماشی ها مجبور شدند از ادامه مسیر صرف نظر کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان