در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

پورپیر مسوول سازمان سراج گیلان شد

۱۴۰۲/۰۹/۲۳ ۲۳:۱۴ کد خبر: 190008
طی حکمی از سوی رئیس سازمان فضای مجازی سراج، محس پورپیر به عنوان مسؤول سازمان سراج در استان گیلان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، منصور امینی رئیس سازمان فضای مجازی سراج عصر امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول سازمان فضای مجازی استان گیلان امروز در حسینیه شاهد رشت با اشاره به اقدامات مختلف و تاثیرگذاری که از سوی این مجموعه در فضای سایبری تاکنون انجام شده است، اظهار کرد: فضای مجازی، فرصت بسیار مناسبی برای جریان های فرهنگی مومن و انقلابی است که باید از این بستر به صورت سازماندهی شده، استفاده کرد.

وی با بیان این که برای رسیدن به نقاط آرمانی خود فاصله بسیار زیادی داریم، گفت: در نقاط مختلف کشور، کارهای بسیار ارزشمندی صورت گرفته و در این بین، گیلانی ها ثابت کردند که پیشتاز هستند و می توانند عاملی برای حرکت بقیه باشند.

رئیس سازمان فضای مجازی سراج با تاکید بر اینکه برای رسیدن به هدف باید از ظرفیت تمامی افراد و جریان های مختلف فکری و سیاسی استفاده کرد، بیان کرد: تنها نقطه مشترک کاری ما باید انقلاب و ولایتمداری افراد باشد و طبق بیانات رهبر انقلاب، باید به صورت هوشمندانه، سازماندهی شده و جمعی، در این فضا وارد شد، زیرا دشمن با تمام قوا به میدان آمده و هیچ فرصتی را از دست نمی دهد.

امینی با بیان اینکه ظرفیت های استانی همسو با اهداف انقلاب بر پرداختن به موضوع سواد رسانه ای به طور جدی کار می کنند، افزود: در حال حاضر ۳۲ دفتر در سراسر کشور با روحیه جهادی به صورت خودجوش، فعال هستند که نباید این تاثیرگذاری ها را دست کم گرفت.

محسن پورپیر مسؤول فضای مجازی سراج در گیلان نیز با بیان اینکه به عنوان یک سرباز، همه توان خود را در جنگی که دشمن علیه تمدن اسلامی، به راه انداخته و وقف می کنم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، دولت اسلامی و جامعه اسلامی، حول محورهای بیانه گام دوم انقلاب، باید قدم بردارد تا ان شاءالله به تمدن اسلامی برسد.

وی با تاکید بر اصالت ندادن به مال و جایگاه و نفوس نفسانی گفت: افراد باید بدون توجه به جایگاه و ابزار، تلاش کنند، زیرا اگر رشد افراد محور قرار بگیرد، در پی آن مال و جایگاه ایده آل را به همراه خواهد داشت.

سجاد ستوده مسؤول سابق فضای مجازی سراج در گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه فعالیت در سازمان سراج را، بستری برای بندگی می دانم، اظهار کرد: مهم ترین مسئله ای که جریان انقلاب در این برهه از زمان به آن نیاز دارد، فقط تولید محتواست.

وی با بیان اینکه هم افزایی های خوبی در استان گیلان در حال شکل گیری است، گفت: فضای هویتی و ملی باید در بستر فضای مجازی، شکل بگیرد که با تلاش جوانان دغدغه مند و توانا و همچنین همکاری مجموعه های فرهنگی، می توانیم به آن نتیجه مطلوب برسیم.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از تلاش های سجاد ستوده، تقدیر و محسن پورپیر به عنوان مسؤول سازمان فضای مجازی در گیلان معرفی شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان