در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گزارش لنگرخبر، آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) عصر امروز در مراسم عزاداری ایام فاطمیه که در حسینیه تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: اخلاق، اندیشه و فکر کردن باعث می شود انسان هیچگاه در زندگی دچار لغزش نشود. 

وی با بیان اینکه بهترین زمان برای تثبیت ایمان، دوره جوانی است، گفت: توبه در این دوره، زمینه را برای رشد انسان فراهم می کند و ایمان به انسان هویت و قدرت حضور می دهد و ترس را از انسان می زداید. 

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه اگر قلب انسان دچار قساوت شود حقیقت را قبول نمی کند، بیان کرد: اگر قلب که دریچه ورودی حقایق است سیاه شود آن موقع واقعیت ها را درک نمی کنیم و بهترین زندگی همراه با ایمان و عقلانیت است و برخی تخیلات سبب می شود انسان خودِ واقعی را پیدا نکند. 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وجود بحران بی هویتی در غرب افزود: بسته های آموزشی در مدارس غربی، افراد را سکولار تربیت می کند. 

رمضانی با بیان اینکه با وجود همه تلاش دشمنان، دنیای امروز گرایش به معنویت پیدا کرده است، گفت: امروزه کلینیک های هویت شناسی در دنیا به وجود آمده تا افراد خودشان را باور کنند و بشناسند چراکه انسان فکور می تواند در جامعه خدمت گزار باشد و عالمان دینی نیز با سخنان خود قلوب را تسخیر می کنند و افراد زیادی از طریق عالمان هدایت شده اند. 

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با بیان اینکه باید با اهل فکر همنشینی و مشورت کرد، افزود: در دوران جوانی ویژگی هایی نظیر حق طلبی، حق گویی و عدالت خواهی بیشتر نمایان است. 

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی بیان کرد: جوانان اهل فریب نیستند و به دنبال دانستن حق هستند و نامه رهبری می تواند چراغ راه جوانان در مسیر هدایت باشد. 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه حضرت زهرا (س) الگوی کاملی برای حق طلبی، اصلاح گری، عدالت خواهی هستند، بیان کرد: همه جوانان می توانند در عدالت، زهد، ولایت پذیری و غیره حضرت فاطمه (س) را الگوی خود قرار دهند. 

به گفته رمضانی، غرب با عرفان های نوظهور بدون وجود خداوند و اهل بیت (ع) قصد دارد گرایش به معنویت جوانان را به سمت نابودی بکشاند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان