توزیع ۳ هزار بسته شب یلدا در رشت

۱۴۰۲/۰۹/۳۰ ۱۸:۲۵ چاپ کد خبر: 190231
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت از توزیع سه هزار بسته شب یلدا با کمک خیرین، گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت بسیج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمد نیک فطرت فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات این سپاه با اشاره به توزیع سه هزار بسته شب یلدا در مجموع به ارزش ریالی ۱۵ میلیارد ریال بین مردم نیازمند شهر رشت اظهار کرد: این میزان بسته به همت سپاه، پایگاه های مقاومت بسیج و گروه های جهادی در سطح رشت توزیع می شود.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج در شادی ها و مشکلات کنار مردم قهرمان و همیشه در صحنه است، گفت: امسال هم مانند سال های گذشته، سپاه با توزیع بسته های یلدایی برای نیازمندان در کنار مردم شریف شهر رشت است.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، تعداد سه هزار بسته شب یلدا شامل میوه، آجیل، شیرینی و مواد غذایی می باشد که ارزش هر بسته بالغ بر پنج میلیون ریال است.

نیک فطرت با تاکید بر نقش موثر خیرین و پایگاه های مقاومت در تهیه بسته های شب یلدا بیان کرد: بخش اعظم اعتبار این بسته ها با مدیریت سپاه و با پای کار آوردن ظرفیت های مختلف از قبیل خیرین و کمک های مردمی تامین شده که توسط پایگاه های مقاوت بسیج و گروه های جهادی بین نیازمندان شهر رشت توزیع شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان