رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ریزش بهمن در برخی از محورهای کوهستانی در گیلان گفت: در جاده پول به خلخال شاهد وقوع ریزش بهمن بودیم که به منظور حفظ جان شهروندان و مسافرین این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود شده ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه گیلان ظهر امروز در حاشیه بازدید از محورهای کوهستانی استان و در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال ریزش بهمن در برخی از محورهای کوهستانی در گیلان اظهار کرد: در جاده پونل به خلخال شاهد وقوع ریزش بهمن بودیم که به همین علت و به منظور حفظ جان شهروندان و مسافرین این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به رعایت نکات ایمنی هنگام رانندگی در فصل سرما گفت: از شهروندان گیلانی و مسافران درخواست دارم در فصل سرما، از مسافرت غیرضروری به مناطق کوهستانی استان خودداری کرده و در صورت اجبار به سفر، لباس گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته و از سالم بودن سامانه گرمایشی خودرو مطمئن شوند.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه مسافرین باید قبل از انجام سفر به استان های دیگر از وضعیت جاده اطلاع کسب کنند، تصریح کرد: سامانه ۱۴۱ راهداری ۲۴ ساعته پاسخگو مردم بوده و آخرین وضعیت جاده ها را به آنان اعلام می کنند، لذا مسافرین می توانند با تماس با سامانه ۱۴۱ از وضعیت جاده ها آگاه شده و در صورت بارش برف از سفر خودداری کنند.

صفاری با تاکید بر حضور شبانه روزی نیروهای راهداری و پلیس راه در تمامی جاده های گیلان در فصل سرما بیان کرد: مامورین پلیس راه و نیروهای راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی و کوهستانی استان حضور داشته و در صورت بروز مشکل به رانندگان خدمات می دهند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان