استاندار گیلان با اشاره به بازگشایی و آماده سازی پل مرزی آستارا گفت: به زودی ورود و خروج کامیون ها با افتتاح این مسیر برقرار و ظرفیت ها به سه برابر افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، اسدالله عباسی استاندار گیلان  عصر امروز در پایان سفر به شهرستان آستارا و در جمع خبرنگاران با اشاره به بازگشایی و آماده سازی پل مرزی آستارا اظهار کرد: ساماندهی ورود و خروج خودروها یکی از برنامه های دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی در گیلان است.

وی از افزایش سه برابری ورود و خروج کامیون ها با بازگشایی پل مرزی آستارا خبر داد و افزود: به زودی ورود و خروج کامیون ها با افتتاح این مسیر برقرار و ظرفیت ها به سه برابر افزایش خواهد یافت.

استاندار گیلان با اشاره به تکمیل پل ورودی روگذر مسیر آستارا به اردبیل در هفته های آینده خبر داد و گفت: در روز افتتاح پروژه پل اتومبیل رو آستارا – آستارا با سفرای آذربایجان به گفت وگو خواهیم نشست تا ورود و خروج مسافران ساماندهی شود.

عباسی با تاکید بر لزوم توجه به مزیت های بسیار زیاد شهرستان آستارا در حوزه های مختلف بیان کرد: شهرستان مرزی آستارا با مزیت های فراوان تجاری، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و ظرفیت های بندری و جاده ای، دروازه ای برای تجارت با منطقه قفقاز، اوراسیا و روسیه است.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان