فرمانده کل انتظامی فراجا با اشاره به اینکه امنیت دربرگیرنده تمامی حوزه ها از جمله جاده، شهر و مرزهاست گفت: مرزداران در شهرستان راسک و دیگر نقاط مرزی کشور سینه خود را سپر تروریست ها کرده و مانع خدشه دار ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل فراجا ظهر امروز در حاشیه سومین جشنواره ره آورد اربعین حسینی(ره) و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امنیت داخلی و مرزها با همکاری دولت، مجلس، دستگاه قضا و مردم تأامین می شود، اظهار کرد: امنیت دربرگیرنده تمامی حوزه ها از جمله جاده، شهر و مرزها است و مرزداران در شهرستان راسک و دیگر نقاط مرزی کشور سینه خود را سپر تروریست ها کرده و مانع خدشه دار شدن امنیت در کشور شدند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت امنیتی و انتظامی گیلان در حوزه های مختلف گفت: با تلاش فرماندهی انتظامی گیلان، استاندار و سایر اعضای شورای تامین، وضعیت امنیتی در این استان از شرایط بسیار خوبی برخوردار بوده و حضور مسافرین در گیلان گواه بر همین مسئله است.

فرمانده انتظامی کل فراجا یکی از دلایل حضور گردشگران در گیلان را، امنیت بالای این استان برشمرد و بیان کرد: امنیت در گیلان آن چنان خوب است که مردم در ایام مختلف سال با آرامش خاطری مناسب به این استان سفر کرده و با حضور در اماکن گردشگری و مذهبی سفری سیاحتی و زیارتی انجام می دهند.

بدون توجه به فرهنگ عاشورا به هیچ موفقیتی نمی توان رسید

رادان با بیان اینکه وضعیت عمومی خدمت رسانی در حوزه انتظامی در گیلان مناسب است، تصریح کرد: ارزیابان فرماندهی کل فراجا در چند هفته اخیر در گیلان حضور داشته و وضعیت خدمت رسانی پلیس در عرصه های مختلف را مورد بررسی قرار دادند و خوشبختانه این استان جزو برترین ها در کشور است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به فرهنگ عاشورایی در فراجا بیان کرد: بدون توجه به فرهنگ عاشورا و امام حسین (ع) به هیچ موفقیتی نمی توان رسید و نیروی انتظامی همواره سعی دارد در انجام ماموریت های خود به فرهنگ غنی عاشورا و امام حسین (ع) توجه جدی کند.

فرمانده انتظامی کل فراجا با اشاره به اهداف سفر خود به گیلان گفت: حضور در سومین جشنواره ره آورد اربعین حسینی، شرکت در یادواره شهدا در صومعه سرا و پیگیری آخرین وضعیتی ایمنی جاده ها از جمله اهداف سفر بنده به گیلان است.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان