با حضور استاندار گیلان و مجید عبدی معاون هماهنگ کننده سازمان صنایع دفاع کشور قرارداد همکاری بین سازمان صنایع دفاع کشور و دستگاه های مربوط به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، عصر امروز قرارداد همکاری بین سازمان صنایع دفاع کشور و دستگاه های مربوط با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان و مجید عبدی معاون هماهنگ کننده سازمان صنایع دفاع کشور به امضا رسید.

اسدالله عباسی استاندار گیلان در این جلسه با اشاره به سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریالی صنایع دفاع در گیلان در حوزه های مختلف صنایع اظهار کرد: با انعقاد و تبادل تفاهم نامه های مشترک بین سازمان صنایع دفاع و دستگاه های شهرک های صنعتی، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شهرداری رشت؛ سازمان صنایع دفاع کشور با سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریالی در بخش سلولزی با ایجاد اشتغال ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم طی بازه زمانی ۲ ساله اقدام خواهد شد.

وی همکاری و سرمایه گذاری صنایع دفاع در گیلان را نقطه عطف توسعه استان دانست و گفت: قطع یقین همکاری و سرمایه گذاری سازمان صنایع دفاع کشور در استان گیلان با توجه به فراهم سازی زیرساخت های توسعه، در ایجاد اشتغال و بهبود حوزه سلامت و بهداشت استان و دیگر تفاهم نامه های منعقد شده، نقش موثری دارد.

به گفته استاندار گیلان، سرمایه گذاری سازمان صنایع دفاع کشور در ساخت کارخانجات تولیدی برای ایجاد اشتغال پایدار در زمین ۱۲/۵ هکتاری شهرک های صنعتی و نیز همکاری در احداث، بازسازی و نوسازی بیمارستان های شفا و رازی رشت از جمله موضوعات مورد بررسی در این نشست مشترک بود.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان