مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به تخلف ارزی یک شرکت در گیلان گفت: تعزیرات حکومتی پس از اثبات تخلف شرکت، علاوه بر تعلیق کارت بازرگانی، شرکت را به بازگرداندن عین ارز به میزان ۲۰۲ هزار و ۵۸۲ یورو به ...

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان پیش از ظهر امروز در گفت وگو خبری سیمای مرکز گیلان با اشاره به تخلف ارزی یک شرکت در گیلان اظهار کرد: در چند وقت اخیر یک شرکت اقدام به دریافت ارز از یکی از بانک های گیلان کرد که پرونده این شرکت در شعبه دوم بدوی ویژه قاچاق کالا و ارز این اداره کل رسیدگی شد.

وی با بیان اینکه پس از بررسی های صورت گرفته، تخلف انتسابی شرکت دریافت کننده ارز مشخص شد، گفت: تعزیرات حکومتی پس از اثبات تخلف شرکت، علاوه بر تعلیق کارت بازرگانی به مدت یک سال، شرکت را به بازگرداندن عین ارز به میزان ۲۰۲ هزار و ۵۸۲ یورو معادل ۱۰۵ میلیارد و ۳۴۲ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال به بانک محکوم کرد.

به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی، گزارش تخلف شرکت دریافت کننده ارز را، یکی از بانک های استان پس از اینکه شرکت دریافت کننده ارز، به تعهد خود در زمان معین عمل نکرده بود تهیه و برای رسیدگی به این اداره کل ارسال کرد.

امینی با تاکید بر برخورد با هرگونه مختل کننده اقتصاد کشور توسط تعذیرات حکومتی و قوه قضاییه بیان کرد: سازمان تعزیرات حکومتی در کنار دیگر نهادهای نظارتی از هیچ تلاشی برای برخورد با مختل کنندگان امنیت اقتصادی کشور دریغ نکرده و با افراد متخلف ب خورد می کند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان