مردم شهر رشت با حضور پرشور خود در اجتماع یوم الله روز ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، در میدان شهدای ذهاب رشت بار دیگر حماسه ای عظیم خلق کرده و نشان دادند که هیچ قدرتی نمی تواند مردم از انقلاب و مسیر ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، خالقان حماسه هشت دی رشت که روز تجدید میثاق امت با امام را در کشور پایه گذاری کردند، صبح امروز و در روز ۹ دی بار دیگر در پاسداشت خروش خودجوش خود در میدان شهرداری رشت گرد هم جمع آمدند و چهاردهمین سالروز حماسه آفرینی خود را جشن گرفتند.

مردم باعزت و غیرتمند رشت در اجتماع شکوهمند و غرورآفرین با افتخار به گذشته سراسر استوار و تأکید بر استمرار مواضع انقلابی کنونی خود تأکید کردند.

مردم همیشه در صحنه رشت با حضورشان در راهپیمایی امروز نشان دادند که پای آرمان های اصیل انقلابی خود ایستادند و اجازه نمی دهند فتنه گران توطئه جدیدی را برای ایجاد آشوب در کشور طراحی کنند.

امت ولایی گیلان با حضورشان انتقاد به وضع موجود اقتصادی را حق طبیعی همه مردم دانستند و با تأکید بر لزوم حفظ بصیرت، صف منتقدان و معترضان را از فتنه گران تجمعات سال گذشته جدا کردند.

مردم انقلابی رشت در شعارهای دشمن شکن خود همچون «آمریکا آمریکا، فتنه گر بزرگ است، «نابودی فتنه گر، به دست این ملت است، در صف فتنه بودن، باعث هر خفّت است،  اطاعت از رهبری، ضامن نصرت ماست» بار دیگر نشان دادند که از فتنه در طول عمر با برکت انقلاب گریزان بوده و از دستاوردهای بصیرت آفرینی خود حمایت می کنند.

مردم رشت همچنین با شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه» در کنار به دست داشتن پلاکارت هایی با مضمون بیزاری از فتنه گران، لزوم توجه به  حماسه ۹ دی را گرامی داشتند

ادامه دارد...

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان