نوار غزه بلای جان نظام سلطه شده است

۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۰۳:۴۵ چاپ کد خبر: 190480
استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام با بیان اینکه امروز نوار غزه بلای جان نظام سلطه شده، است، جبهه مقاومت تمام هیبت و هیمنه اشغالگران قدس را بهم کوبیده و دشمن به اوج انفعال و ذلت و آشفتگی رسیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، حشمت الله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام شامگاه جمعه در مراسم ۹ دی در مسجد امام خمینی (ره) شهرک انصاری رودسر با بیان اینکه ۹ دی سال ۸۸ نقطه عطف استثنایی در انقلاب و کشور ما است، اظهار کرد: ۹ دی از زمانی که در کشور ما ظهور پیدا کرد تا امروز در ابعاد مختلف همچنان نشاط و شادابی خود را حفظ کرده و در فرهنگ سیاسی کشور هم به عنوان روزی علیه فتنه نام برده می شود.

وی با بیان اینکه هر قدر فردی در جامعه ای از ظرفیت های ایمانی، علمی و اعتقادی بالاتری برخوردار باشد فتنه هایش خطرناک تر است، گفت: حفظ سلامت ایمان و دین خیلی کار سختی است و سخت ترین و تلخ ترین فتنه ها در جایی اتفاق می افتد که هر ۲ طرف ماجرا در قله قرار گرفته باشند.

استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام با بیان اینکه فتنه سال ۸۸ موضوعی نبوده که به یک باره پیش آمده باشد، افزود: از روز اول که امام خمینی (ره) وارد کشور شد نطفه های فتنه بسته شد که این فتنه منجر شد تا حق آسیب ببیند و جامعه دچار تحریف شد.

قنبری با اشاره به اینکه نخبگان کشور ما در برخی از زمینه ها مانند صنایع دفاعی، دانش های پیشرفته و هسته ای، دنیا را حیرت زده کرده اند، گفت: امروز محور مقاومت اسلامی آنقدر فاخر و با عظمت است که نظام سلطه را به ذلت کشانده و با دست خالی مقابل رژیم غاصب در حال جنگ و مقاومت است.

وی با اشاره به قدرت نظامی و علمی کشور ایران در حوزه های مختلف تصریح کرد: دانشمندان ایرانی توانستند پهپاد دشمن را در ۲۵ کیلومتری به زمین آوردند اما برای کنترل قیمت لبنیات، در کشور دچار مشکلی اقتصادی هستیم، اینها باید رفع شود چرا که دستاورد انقلاب اسلامی برای ملت ایران استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و هر جایی که در کشور گیر کردیم برای آن بود که کار به دست آدم انقلابی سپرده نشده بود.

استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام با اشاره به اینکه دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه تلاش می کند تا به انقلاب آسیب بزند، بیان کرد: اگر دنیا امروز از عزت و عظمت ایران اسلامی حساب می برد و نظام سلطه از ایران منفعل است به خاطر این جوان های خردمند، نخبه و مفید و موثر است که بی سر و صدا برای کشور تلاش می کنند، امروز ایران اسلامی در شرایطی قرار گرفته که نظام سلطه را به ذلت کشانده و ایران در ۳۰۰ تا ۴۰۰ سال گذشته، اینقدر عزیز نبوده است.

به گفته قنبری، بعد از فتنه سال ۸۸ دیگر فتنه ای در کشور نداشتیم و برنامه سال گذشته، آشوب برنامه ریزی شده برای براندازی نظام بود و یک اتفاق نو افتاد و خیلی از مسؤولانی که سر سفره انقلاب رشد کرده بودند مبدا میل شان با ضداسلام و ضددین یکی بود و حرف آن ها با حرف دشمنان انقلاب اسلامی یکی شده بود.

وی با اشاره به اینکه بذرهای فتنه، فتنه گران در کشور ما رشد نخواهد کرد، گفت: امروز انقلاب اسلامی مقتدرتر از همیشه است، ما به لحاظ توانمندی و اقتدار دفاعی و صیانت از تمامیت ارضی، قابل مقایسه با سال ۵۷ نیستیم و نظام سلطه هم مانند گذشته مقتدر نیست.

استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام با اشاره به در پیش بودن انتخابات نمایندگی مجلس و خبرگان رهبری در اسفند ماه امسال بیان کرد: دشمنان تمرکزشان بر انتخابات خبرگان است تا فرد خودشان را جا بدهند اما امروز ملت ما ملتی آگاه و با بصیر هستند که مبتنی بر اعتقادات ناب و پیروی از ولی امر مسلمین گام بر می دارند.

قنبری با بیان اینکه امروز نوار غزه بلای جان نظام سلطه شده و تمام هیبت و هیمنه اشغالگران قدس را بهم کوبیده و دشمن به اوج انفعال و ذلت و آشفتگی رسیده است، افزود: تا زمانیکه نگاه ملت ایران اسلامی به ولایت است آینده اش باشکوه و مقتدر است و فتنه گران بدانند که ایران یک لحظه به برگشت فکر نمی کند و هرگز این اتفاق نمی افتد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان