فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وحدت لازمه حل مشکلات استان است، گفت: در صورت وحدت بین مسوولان، سپاه و روحانیت، قطعا شاهد حل مسائل و مشکلات در سطوح مختلف خواهیم بود که این اقدام به نفع مردم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان امروز در دیدار با حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان و همچنین مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان که با حضور تعدادی از روحانیون نیز همراه بود، اظهار کرد: پیوند بین سپاه پاسداران و سازمان تبلیغات اسلامی برقرار است و تفاهم های صورت گرفته باید اجرایی شود.

وی با بیان اینکه ادامه مسیر صحیح نظام و انقلاب اسلامی ایران بدون نقش محوری روحانیت امکان پذیر نیست، گفت: وصیت حاج قاسم در خصوص نقش علما باید سرلوحه باشد و امید را باید در جامعه منتشر کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وحدت لازمه حل مشکلات استان است، افزود: در صورت وحدت بین مسوولان، سپاه و روحانیت، قطعا شاهد حل مسائل و مشکلات در سطوح مختلف خواهیم بود که این اقدام به نفع مردم است.

 اتحاد محکم بین روحانیت و دلاورمردان سپاه

حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان نیز با بیان اینکه وحدت میان اهل ایمان تفرقه ها را که عزت سوز و اقتدارشکن است؛ از بین می برد، اظهار کرد: برای حفظ وحدت و حریم جمهوری اسلامی، مدافعان حرمی همچون حاج قاسم سلیمانی جانفشانی کردند. 

وی با اشاره به اینکه روحانیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافعان حریم جمهوری اسلامی هستند، گفت: سپاه پاسداران همواره مورد هدف دشمنان بوده و البته عملکرد سپاه پاسداران در طول تاریخ بی نظیر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه در عرصه جنگ روایت ها، آسیب ها را باید بشناسیم، افزود: دشمن با جنگ نرم خود به دنبال تضعیف جایگاه روحانیت است. 

مهدوی، دفاع از حرم جمهوری اسلامی را فرضی واجب دانست و بیان کرد: این جلسه مشترک دارای پیام محکمی از اتحاد بین روحانیت و دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رسانه های بیگانه است. 

وی با تأکید بر اینکه در حماسه غزه جبهه حق در جنگ روایت ها بر جبهه باطل پیروز شده است، گفت: استفاده از شبکه تبلیغی روحانیت انقلابی نقش مؤثری در راستای اجرای پیشبرد اهداف، برنامه ها و ارزش های انقلاب اسلامی دارد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان