به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ۱۱۳ دهستان موجود در گیلان ۹۰ دهستان تحت پوشش کالابرگ الکترونیکی بوده و تلاش ها برای ۲۳ روستای دیگر ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سیاوش آقاجانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان پیش از ظهر امروز در گفت وگوی خبری سیمای مرکز گیلان با اشاره به بهره مندی ۹۰ دهستان از کالابرگ الکترونیکی اظهار کرد: از ۱۱۳ دهستان موجود در گیلان ۹۰ دهستان تحت پوشش کالابرگ الکترونیکی بوده و تلاش ها برای ۲۳ روستای دیگر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از زمان اجرای این طرح در بهمن ۱۴۰۱ تاکنون در این استان ۲ هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال خرید کالابرگی انجام شده است، افزود: بیش از هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال آن از اعتبار یارانه ای و مابقی نقدی پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از تحت پوشش قرار گرفتن ۱۱۶ هزار و ۷۳۹ در طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت:  میزان تراکنش انجام شده از زمان اجرای این طرح تاکنون ۳۵۸ هزار و ۴۴۵ مورد بوده است.

آقاجانی با بیان اینکه ۸۴۷ فروشگاه، خدمات مورد نیاز مردم در توزیع اقلام اساسی را انجام می دهند، افزود:
تعداد فروشگاه های خرد که خدمات موردنیاز را به مردم ارائه می کنند ۸۴۷ مورد اعلام کرد و  داد: مردم گیلان می توانند با مراجعه به ۴۲۳ فروشگاه زنجیره ای استان مایحتاج خود را تهیه کنند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان