مردمان دیار میرزا امشب در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی و آمریکا در حادثه تروریستی کرمان و به شهادت رساندن شمار زیادی از هموطنان و زائران سردار دل ها، در گلزار شهدای رشت تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، گیلانیان ولایتمدر و خالقان حماسه بصیرتی هشت دی امشب در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی و آمریکا در حادثه تروریستی کرمان و به شهادت رساندن شمار زیادی از هموطنان و زائران سردار دل ها در گلزار شهدای رشت تجمع کردند .

تجمع کنندگان در این مراسم با سردادن شعار "مرگ بر آمریکا" و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از جنایات دنیای استکبار به ویژه آمریکا و حامیانش اعلام کردند و خواستار انتقام سخت از عاملان این حادثه هولناک شدند.

همچنین مردان و زنان حاضر در این تجمع با سردادن شعار" این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده" و " اباالفضل علمدار، خامنه ای نگه دار " عشق و ارادت خود به رهبر فرزانه انقلاب و وفاداری به ارزش های انقلاب و نظام اسلامی اعلام کردند.

مردان و زنان ایرانی با حضور در گلزار شهدای رشت  حضور پیدا کردند تا بگویند آنان نیز راه سردار شهید سلیمانی و همرزمانش را در مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب ادامه خواهند داد و از پای نخواهند نشست.

 

به گزارش فارس، همچنین آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، اسدالله عباسی استاندار گیلان و سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان و مجمع نمایندگان گیلان به طور جداگانه ای با صدور پیامی شهادت تعدادی از هموطنان و زائرین مرقد شهیدحاج قاسم سلیمانی در حادثه تروریستی کرمان را تسلیت گفتند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان