توزیع ۲۰۰ تن مرغ منجمد در گیلان

۱۴۰۲/۱۰/۱۶ ۰۱:۰۲ چاپ کد خبر: 190683
به گفته مدیرکل پشتیبانی امور دام گیلان، به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت ها ۲۰۰ تن مرغ منجمد آماده توزیع به بازار های گیلان بوده و این امر در چند روز آینده انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سید محمود سید محمدی مدیرکل پشتیبانی امور دام گیلان امشب در گفت وگو با سیمای مرکز گیلان با تأکید بر لزوم توجه با کنترل بازار و قیمت مرغ در این استان اظهار کرد: به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت ها ۲۰۰ تن مرغ منجمد آماده توزیع به بازار های گیلان بوده و این امر در چند روز آینده انجام می شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ تن مرغ منجمد در ۲ مرحله در بازار های گیلان توزیع خواهد شد، گفت: مرغ های منجمد تنظیم بازاری با قیمت حداکثر ۶۵ هزار تومان در بازار توزیع می شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام گیلان با اشاره شرایط نگهداری مناسب مرغ منجمد در سردخانه های جهاد کشاورزی افزود: مرغ منجمد تنظیم بازاری در شرایط بهداشتی و با بهترین کیفیت تولید و نگهداری می شود و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

محمدی با تأکید بر اینکه با هرگونه گرانفروشی مرغ در بازار شدیدا برخورد می شود، بیان کرد: مرغ یکی از کالاهای اساسی در سبد غذایی مردم است، لذا با هرگونه گرانفروشی در بازار مرغ به شدت برخورد شده و بازرسان روزانه در حال بازرسی در بازار هستند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان