نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روحانیون در مساجد باید به روز باشند و جوانان را جذب کنند، گفت: ما باید در حوزه فرهنگی گیلان، انقلابی ایجاد کنیم و این مهم نیاز به همدلی همگان دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری امروز در دیدار با اعضای مجمع یاران انقلاب اسلامی شهرستان رشت با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: مکتب فقهی مقام معظم رهبری تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات است، ما باید بیشتر به فکر مشکلات و معیشت مردم باشیم.

وی با بیان اینکه در نظام سکولار ممکن است در برابر برخی از ناهنجاری ها و توهین به مقدسات بی تفاوت باشند اما در جامعه اسلامی در برابر توهین به مقدسات موضع گیری می شود، گفت: ما باید نسبت به آن قانون شکنی که قداست را نامقدس کند سختگیری کنیم که اگر این طور نباشد مانند غرب ولنگاری به وجود خواهد آمد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب در جامعه بیان کرد: عده ای قلیل در بحث حجاب با دشمن همراهی می کنند، ما نیز باید در برابر شبیخون فرهنگی دشمن باید برنامه داشته باشیم.

رمضانی با تاکید بر اینکه باید در حوزه فرهنگ گیلان انقلاب ایجاد کنیم، گفت: روحانیون در مساجد باید به روز باشند و جوانان را جذب کنند، ما باید در حوزه فرهنگی گیلان، انقلابی ایجاد کنیم و این مهم نیاز به همدلی همگان دارد. بودجه های شورای فرهنگ عمومی باید برنامه محور بوده و تخصیص بودجه نباید سلیقه ای باشد.

وی بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: خیانت در امانت انقلاب اسلامی، امری نابخشودنی است. انقلاب اسلامی پشتیبان دارد و مردم همواره با آرمان های انقلاب اسلامی همراه هستند.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان