به گفته معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در ۹ ماه نخست سال جاری علاوه بر صدور یک هزار و ۱۹۲ گواهینامه شایستگی و مهارت، ۲ هزار و ۳۹ گواهینامه دوره های جانبی و یک هزار و ۹۳ شناسنامه ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی خدمتگزار معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان صبح امروز در گفت وگوی خبری با سیمای مرکز گیلان با اشاره به صدور بیش از یک هزار گواهینامه شایستگی و مهارت توسط این اداره کل اظهار کرد: در ۹ ماه نخست سال جاری علاوه بر صدور یک هزار و ۱۹۲ گواهینامه شایستگی و مهارت ۲ هزار و ۳۹ گواهینامه دوره های جانبی و یک هزار و ۹۳ شناسنامه دریانوردی نیز از سوی این اداره کل صادر شده است. 

وی با بیان اینکه اداره کل بنادر در صدور گواهینامه دریانوردی بسیار دقیق و حساس عمل می کند، گفت: برای صدور گواهینامه، ۷۴۱ آزمون کتبی و شفاهی شایستگی و مهارت هم برای گزینش افراد در این مدت برگزار کردیم. 

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان از برگزاری دوره های آموزشی افسران عرشه و موتور خبر داد و افزود: در پایان این دوره ها، برای اطمینان از شایستگی متقاضیان، این افراد موظف به شرکت در آزمون های کتبی و شفاهی سازمان بنادر و دریانوردی هستند. 

به گفته خدمتگزار، آزمون های گواهینامه دریانوردی به صورت هماهنگ در هر فصل یک بار و هر سال چهار مرتبه برگزار می شود. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان