در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید دلداگان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باشند، گفت: مردم نباید افرادی را به مجلس بفرستند  که در گذشته قلب مقام معظم رهبری را به درد آوردند و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان پیش ازظهر امروز در اختتامیه نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر گیلان در تالار مرکزی رشت با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید دلداگان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باشند، اظهار کرد: مردم نباید افرادی را به مجلس بفرستند که در گذشته قلب مقام معظم رهبری را به درد آوردند و دست گدایی به کشورهای غربی دراز کردند.

وی با بیان اینکه در نظام هستی، تمامی پدیده های تکریمی و تشریحی بنده خدا هستند، گفت: انسان اگر در حوزه های مختلف به پروردگار تکیه کند به موفقیت خواهند رسید.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به دلایل دشمنی استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: امروز هرآنچه در جمهوری اسلامی و توسط مقام معظم رهبری گفته می شود حق است و به همین منظور استکبار ۴۵ سال در حال دشمنی و توطئه علیه این نظام مقدس است.

فلاحتی با تاکید بر لزوم توجه به گفتن حرف حق توسط آحاد مختلف جامعه بیان کرد: عده ای فقط در ایام انتخابات  از حرف حق به نفع خود استفاده می کنند در حالی که خودشان حق نیستند لذا مردم باید در انتخاب های خود بسیار توجه کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران با بصیرت و ولایتمداری خود، درس ایستادگی به تمامی امت های اسلامی و آزادی خواه جهان دادند، تصریح کرد: اگر جامعه ایرانی و اسلامی دارای بصیرت باشد نقطه اتکا و امید جامعه اسلامی و محور مقاومت است که خوشبختانه در طول ۴۵ سال گذشته اینچنین بوده و دشمن نتوانست بر اراده ملت ایران نفوذ کند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان