رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان با اشاره به انجام ۱۱۲ هزار ماموریت توسط اورژانس در ۹ ماه گذشته گفت: از این تعداد ۲۶ هزار ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و ۸۴ هزار ماموریت مربوط به ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جمشید محمدی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان صبح امروز در گفت وگوی خبری سیمای مرکز گیلان با اشاره به انجام ۱۱۲ هزار ماموریت توسط اورژانس در ۹ ماه گذشته اظهار کرد: از این تعداد ۲۶ هزار ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و ۸۴ هزار ماموریت مربوط به موارد غیرترافیکی و بیماری ها بوده است. 

وی با اشاره بر آماده باش تمامی نیروهای اورژانس در فصل زمستان گفت: اورژانس گیلان با ۷۰۰ نفر نیرو و ۸۶ پایگاه، آماده امدادرسانی به مردم گیلان است. 

به گفته رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان، ۴۹ پایگاه جاده ای، در محورهای مواصلاتی و جاده های فرعی قرار دارند و ۳۶ پایگاه شهری و یک پایگاه امداد هوایی نیز برای خدمت رسانی به مردم در نظر گرفته شده است. 

محمدی نقش اورژانس در هنگام بحران را بسیار مهم برشمرد و بیان کرد: در هنگام بازش برف و به ویژه در ارتفاعات اورژانس نقش مهمی در انتقال بیماران به مراکز درمانی به دلیل بسته بودن احتمالی جاده ها دارد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان