مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان از بارش برف در ۱۲ محور مواصلاتی استان خبر داد و گفت: دو محور در غرب استان گیلان به سبب شدت بارش برف و حفظ ایمنی مسدود شدند.

غلام علی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان امشب در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در راه های مواصلاتی استان گیلان اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش شدید برف در محور پونل - خلخال با حداکثر ارتفاع ۱۵ سانتیمتر، محور اسالم - خلخال با حداکثر ارتفاع برف ۲۵ سانتیمتر و محور بهارستان - آقچای با حداکثر ارتفاع برف ۲۵ سانتیمتر هستیم. 

وی از بارش خفیف برف در حداقل ۹ محور مواصلاتی استان خبر داد و گفت: محورهای آستارا - تالش، سیاهکل - دیلمان، زیاز - شوک، رودسر - لات محله، شوک - ملکوت، بلوردکان - خصیب دشت، فومن - ماسوله، ماسال - گیلوان و شفت - امامزاده ابراهیم شاهد بارش برف خفیف هستند. 

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان از انسداد دو محور مواصلاتی در استان خبر داد و گفت: محور آستارا-اردبیل در محدوده حیران به دلیل کولاک و یخبندان و محور پونل-خلخال از محدوده زندانه به سمت خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند. 

به گفته نیک فهم، ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان گیلان در جریان است اما رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

نویسنده:
غلامرضا احمدی
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان