به گفته رئیس ستاد مدیریت بحران آستارا، با توجه به پیش بینی برودت هوا و یخبندان در این شهرستان، تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه ها فردا دوشنبه تعطیل و فعالیت مراکز اداری آستارا نیز با یک ساعت تاخیر ...

محمدرضا شهاب زاده فرماندار شهرستان مرزی آستارا امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به آخرین وضعیت این شهرستان اظهار کرد: همچنان بخشی از مشترکان در ۲۷ روستایی که در محدوده حیران تا اردبیل قرار دارند به سبب انسداد راه و عدم دسترسی به کابل هایی که در جنگل ها قرار دارد، بدون برق هستند. 

وی با اشاره به واگذاری تصمیم گیری فعالیت مراکز آموزشی و اداری در شهرستان ها گفت: با توجه به پیش بینی برودت هوا و یخبندان در آستارا، تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه ها فردا تعطیل و فعالیت مراکز اداری نیز با یک ساعت تاخیر آغاز می شود. 

رئیس ستاد مدیریت بحران آستارا با اشاره به اعمال محدودیت تردد از اردبیل به آستارا بیان کرد: متاسفانه علی رغم هشدارها برخی از مسافران قصد تردد در مسیر مذکور را داشته از این رو با بهره گیری از پلیس راه در مبادی شهرستان، مانع از ورود به آستارا به جهت پیشگیری از ایجاد بحران شده ایم. 

شهاب زاده با اشاره به درگیر شدن تعدادی از مسافران در حال تردد در محدوده اردبیل به آستارا افزود: این مسافران شب گذشته تا ظهر امروز در اسکان موقت نگهداری و از بعد از ظهر به مبدأ حرکت، ارجاع داده شدند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان