سرپرست اداره کل مدیدیت بحران استانداری گیلان با اشاره به متصل شدن برق و آب مناطق شهری آستارا گفت: به جز ۲۰ روستای بخش مرکزی که با قطعی برق مواجه هستند، تمامی تاسیسات زیربنایی شامل آب و برق در مناطق شهری ...

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، محمدرضا حق بین سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق برف زده آستارا و در جمع خبرنگاران با اشاره به متصل شدن برق و آب مناطق شهری آستارا اظهار کرد: به جز ۲۰ روستای بخش مرکزی که با قطعی برق مواجه هستند، تمامی تأسیسات زیربنایی شامل آب و برق در مناطق شهری متصل شده است.

وی با تأکید بر تلاش ها برای متصل شدن برق و آب برخی از روستاهای بخش مرکزی آستارا افزود: برق ۱۵ روستا و آب چهار روستای بخش مرکزی شهرستان آستارا کماکان قطع بوده و در چند ساعت آینده وصل خواهد شد.

سرپرست اداره کل مدیدیت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تمامی راه های دسترسی شهری در شهرستان آستارا بازگشایی شده، گفت: راه اصلی اردبیل به آستارا به صورت یک طرفه بازگشایی شده و مسیر برگشت هم با تلاش نیرو های راهداری تا ساعتی دیگر بازگشایی خواهد شد.

به گفته حق بین  راه ۲۰ روستای بخش مرکزی شهرستان آستارا هم درحال بازگشایی است و با باز شدن این مسیر ها، برق این روستا ها هم با تلاش ماموران توزیع برق وصل خواهد شد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان