مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی در گیلان گفت: از این ۱۰ هرار واحد مسکونی در حال حاضر سه هزار و ۴۹۰ واحد در طرح نهضت ملی مسکن استان با استفاده از روش های نوین و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا فلاحتگر مدیرکل راه و شهرسازی گیلان پیش از ظهر امروز و در گفت وگو خبری سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه نوین سازی ساختمان ها در طرح نهضت ملی یکی از اولویت های اداره کل راه و شهرسازی است، اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته و با بهره مندی از نظرات اساتید دانشگاهی، در حال حاضر سه هزار و ۴۹۰ واحد در طرح نهضت ملی مسکن استان با استفاده از روش های نوین و صنعتی سازی در دست ساخت است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در گیلان گفت: اکنون ۱۰ هزار واحد مسکونی  طرح نهضت ملی مسکن در شهر ستان های رشت، بندر انزلی، شفت، سنگر، آستانه اشرفیه، آستارا، لنگرود، رودسر و تالش در دست ساخت است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه نهضت ملی مسکن رشت با ۶ هزار و ۸۰۰ واحد بین پنج الی ۵۵ درصد و در بندرانزلی با یک هزار واحد پنج تا ۶۰ درصد پیشرفت ساخت دارد، افزود: بر اساس آمار تا به این لحظه ۱۲۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن گیلان ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۷ هزار و ۶۵۰ نفر واجد شرایط هستند.

فلاحتگر با تاکید بر لزوم تأمین اراضی به منظور ساخت مسکن در طرح نهضت ملی بیان کرد: در صورت تأمین زمین، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دیگر شهر ها را آغاز خواهیم شد لذا و به همین منظور با توافق های انجام شده ، مقرر شد بیش از ۱۳۰ هکتار زمین به ساخت واحد های طرح نهضت ملی مسکن در گیلان اختصاص یابد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان