به گزارش لنگرخبر، حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان امروز در نشست سیاسی در جمع رزمندگان تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود در حسینیه این تیپ با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در سخنرانی های خود به موضوع انتخابات اظهار کرد: انتخابات در انقلاب اسلامی یک اصل است و به همین دلیل دشمن در همه مقاطع سعی می کند تا انتخابات در ایران را زیر سوال ببرد و مردم را از رفتن به پای صندوق ها مایوس کند. 

وی با بیان اینکه تلاش دشمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در این راه تبلیغات گسترده ای را شروع کردند و از روش های مختلفی استفاده می کنند و با اقدامات خود علیه ایران در واقع اقتدار کشور را زیر نظر گرفته اند. 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کلید حل بسیاری از مشکلات در داخل کشور است، افزود: متاسفانه بعضی از مسؤولین کم کاری می کنند و در داخل زمین دشمن توپ می زنند که باعث نا امید شدن مردم می شود البته مطمئن باشند که این قبیل عملکردها بی جواب نخواهند ماند. 

محمدی با بیان اینکه اکنون جمهوری اسلامی به جایگاهی رسیده که دشمن نمی تواند به حمله نظامی فکر کند، تصریح کرد: البته دشمن در جریان های مختلف ورود کرد تا به نظام ضربه بزند که خوشبختانه با هوشیاری ملت ایران و حضورشان در همه این صحنه ها، توطئه های دشمنان را بی ثمر گذاشت. 

وی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده خود در انتخابات پیش رو باز هم دشمن را مایوس می کنند، گفت: مطمئن باشید مشارکت بالا در انتخابات امنیت کشور را به فضل الهی بیمه خواهد کرد و ملت دقت کنند کسی را انتخاب کنند اصلح و حافظ منافع اسلام و مردم باشند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان