سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه در سال جاری بیش از هفت هزار میلیارد تومان به استان اختصاص پیدا کرده، گفت: در دولت سیزدهم ۱۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های سفر ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا رستمی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان امروز در جمع خبرنگاران در اداره کل این سازمان با بیان اینکه در سال جاری حدود سه هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار استانی و حدود چهار هزار میلیارد تومان اعتبار ملی به استان اختصاص پیدا کرده، اظهار کرد: دولت سیزدهم ۱۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های سفر ریاست جمهوری در استان گیلان هزینه کرده است. 

به گفته وی، اولویت دولت، اتمام پروژه های نیمه تمامی است که تا پایان سال جاری و سال آینده قابلیت تکمیل و بهره برداری دارند. 

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اعلام اینکه به زودی مجموعه فعالیت استان برای اطلاع رسانی بیشتر به مردم منتشر می­ شود، گفت: لازم است دستگاه های اجرایی، پیشرفت پروژه های خود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام کرده و در راستای اختصاص یک درصد از اعتبارات بند (چ) ماده ۳۷، قرارداد مرتبط را با صدا و سیمای استان تنظیم کنند. 

رستمی توجه به مشارکت عمومی- خصوصی را از الزامات فعلی دولت برشمرد و افزود: باید با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی تلاش شود تا پروژه هایی که تا پایان سال جاری و در سال آینده قابلیت افتتاح دارند، تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان