رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از فراخوان کشاورزان گیلانی برای دریافت کود کشاورزی خبر داد و گفت: کلیه کشاورزان گیلانی با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به مراکز خدمات دولتی و غیردولتی می توانند نسبت به ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صالح محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان امروز در جمع خبرنگاران از فراخوان به کشاورزان گیلانی برای دریافت کود کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: کلیه کشاورزان گیلانی با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به مراکز خدمات دولتی و غیردولتی می توانند نسبت به دریافت حواله کود مزرعه خود اقدام کنند. 

وی با بیان اینکه ثبت اطلاعات بهره برداران در سامانه پهنه بندی در مراکز دولتی خدمات کشاورزی پیش شرط صدور حواله و احراز هویت بهره برداری در سامانه پایش کود است، افزود: آغاز زمان دریافت حواله کود کشاورزی از اول دی ماه سال جاری بوده و تعرفه تعدیل شده برای دریافت حواله کود صرفاً در مراکز خدمات غیردولتی است که از سوی کشاورزان پرداخت خواهد شد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از واسپاری بخشی از امور سازمان جهاد کشاورزی در اجرای قانون افزایش بهره وری کشاورزی به مراکز خدمات غیر دولتی خبر داد و گفت: این مراکز هم اکنون در شهرستان های رشت، خمام، املش، لنگرود، رضوانشهر و ماسال به طور کامل مستقر و آماده خدمت بوده و همچنین در سه شهرستان آستانه اشرفیه، شفت و انزلی به زودی مراکز غیر دولتی راه اندازی می شود. 

به گفته محمدی، قیمت کود نسبت به سال گذشته افزایش نداشته و کماکان به قیمت اول سال جاری در کلیه کارگزاری های مجاز عرضه می شود و همچنین برای اطلاع از قیمت کود، کارگزاران موظف هستند نسبت به نصب جدول قیمت به تفکیک نوع کود در معرض دید کشاورزان اقدام کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان