فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اجرای ۷۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر توسط سپاه گفت: این تعداد از برنامه در حوزه های فرهنگی، عمرانی و ورزشی است که با تلاش بسیجیان و سپاه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ پاسدار محمد نیک فطرت فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سپاه رشت با اشاره به اجرای ۷۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: این تعداد از برنامه در حوزه های فرهنگی، عمرانی و ورزشی است که با تلاش بسیجیان و سپاه به بهره برداری می رسید.

وی با تاکید بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی در اجرای برنامه های دهه فجر در گیلان گفت: توجه به حوزه فرهنگی که دشمن برنامه ویژه ای برای آن دارد مهم ترین هدف در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به برگزاری جشن های انقلاب در رشت افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته هر شب یک جشن ویژه پیروزی انقلاب اسلامی در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.

نیک فطرت با بیان اینکه نخستین گردهمایی مدافعان حرم گیلان در دهه فجر در رشت برگزار می شود، تصریح کرد: برگزاری نشست های بصیرتی با محوریت انتخابات، شکوه حماسه ملی در رشت و مراسم شعرخوانی انقلاب از دیگر برنامه های دهه فجر است که با همکاری نهادهای فرهنگی در رشت اجرا می شود.

وی با اعلام دیگر برنامه های سپاه ناحیه مرکزی رشت در دهه فجر بیان کرد: برپایی نشست های بصیرتی، دیدار با خانواده های شهدا، مسابقات ورزشی، رویدادهای فرهنگی، حرکت راهیان پیشرفت ویژه دانش آموزان، برپایی کاروان سلامت، افتتاح چندین پایگاه بسیج و برپایی جشنواره غذاهای محلی تنها بخشی از برنامه های دهه فجر است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، دهه فجر را بهترین فرصت برای بازگو کردن اقدامات جمهوری اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته برشمرد و گفت: تفاوت های ایران قبل و پس از انقلاب اسلامی برای جوانان و نسل جدید باید بازگو شود زیرا امام راحل(ره) با انقلاب خود موجب شکوفایی و اقتدار ایران شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان