نشست شورای سیاست گذاری کلان منطقه یک دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور ۶ دانشگاه و دانشکده به مدت یک روز در رشت آغاز به کار کرد.

به گزارش لنگرخبر، شورای سیاست گذاری کلان منطقه یک دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور ۶ دانشگاه و دانشکده به مدت یک روز در رشت و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، آغاز به کار کرد. 

این دوره از شورای سیاستگذاری کلان منطقه یک کشور دانشگاه های علوم پزشکی با محوریت برنامه تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی برگزار خواهد شد. 

در این دوره از شورای سیاستگذاری، شاخص های برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری کلان منطقه یک، نظام اعتباربخشی ملی و تدوین استانداردهای آموزشی، کارآفرینی و کسب و کار دانش بنیان، مرجعیت علمی و آینده نگاری، همگرایی در تعالی علوم و فناوری های پیشرفته، پاسخگویی احتماعی و عدالت آموزشی، مدیریت جامع کیفیت در آموزش علوم پزشکی، اقتصاد آموزش، بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی، اخلاق، سلامت معنوی و تعهد حرفه ای در آموزش پزشکی، توسعه آموزش و فناوری های نوین یادگیری، جذب دانشجویان خارجی در کلان منطقه یک، پرداخت حق الزحمه و معادل سازی فعالیت اعضای کارگروه ها و همچنین پیشنهاداتی در زمینه ایجاد شبکه بین دانشگاهی در کلان منطقه یک، طرح و بررسی شد. 

گفتنی است روسا، معاونین آموزشی و دبیران برنامه عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش پزشکی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی مازندران، گیلان، گلستان، سمنان، شاهرود و بابل از جمله اعضای شورای سیاست گذاری کلان منطقه یک، هستند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان